تبلیغات

3.8
(31)

با توجه به سیاست های فعلی سایت ایزی پی سی در حال حاضر تبلیغات در این سایت تنها به صورت تبلیغات متنی و ریپورتاژ اگهی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی می توانید با شماره تماس تماس حاصل فرمایید همچنین امکان برقراری ارتباط از طریق واتس اپ نیز فراهم می باشد.

تبلیغات متنی چیست؟

در تبلیغات متنی با قرار دادن لینک وب سایت شما در قسمت ساید بار سایت باعث افزایش ترافیک سایت شما و همچنین با توجه به ارزش دامنه سایت ایزی پی سی موجب افزایش توجه موتور های جستجو به ویژه گوگل به سایت شما می شود که نتیجه ان افزایش ارزش دامنه و بهبود رتبه الکسای سایت شما می شود. این نوع از تبلیغ بسیار مناسب برای کسب و کار های نوپا و همچنین موجب یاداوری برند کسب و کار های قدیمی تر به مشتریان ثابت ان ها می شود. این جایگاه تبلیغاتی در تمامی صفحات سایت ایزی پی سی به مخاطبان نمایش داده می شود و گزینه مناسب و اقتصادی جهت تبلیغات می باشد.

انجام انواع تبلیغات در سایت ایزی پی سی ریپورتاژ اگهی متنی بنری سئو

ریپورتاژ آگهی چیست؟

همانطور که می دانید ریپورتاژ اگهی یا ریپورتاژ خبری نوعی از تبلیغات متنی و همسان در غالب یک گزارش و پست می باشد که در ان می توانید با معرفی کسب و کار خودتان و تحت تاثیر قرار دادن خوانندگان، انها را به مشتریان خود تبدیل کنید. در زیر به معرفی برخی از مزایای ریپورتاژ آگهی اشاره می نماییم:

دیده شدن بیشتر

با توجه به اینکه ریپورتاژ اگهی توسط کاربران بسیاری مشاهده می شود شانس شما جهت دیده شدن بیشتر و انتخاب شدن توسط کاربران افزایش می یابد.

مناسب برای تمامی کسب و کار ها

از دیگر مزایای ریپورتاژ آگهی این است که تمامی کسب و کار ها می توانند از ان استفاده کنند.

برند سازی و افزایش اعتبار برند

همانطور که در بالا اشاره شد با توجه به دیده شدن برند و محصول شما در ریپورتاژ آگهی، آگاهی مخاطبان از برند شما افزایش می یابد و این امر موجب افزایش اگاهی جمعی جامعه نسبت به برند شما می شود و در عین حال در نقش یک یادآوری کننده برند نیز ظاهر می شود.

تبلیغ ریپورتاژ اکهی اقتصادی در سایت ایزی پی سی

همچنین با دریافت رپورتاژ آگهی تریبون می توانید از تخفیفات و مزایای بسیار زیادی بهره مند شوید.

بهبود سئو (SEO)

از مزایای اصلی و مهم انتشار ریپورتاژ آگهی در سایت هایی معتبر مانند ایزی پی سی دریافت بک لینک و بهبود سئو سایت شما می باشد. با انتشار ریپورتاژ اگهی و لینک سازی بر روی کلملت کلیدی به سایت خود می توانید شانس خود را برای دیده شدن در نتایج جستجو موتور های جستجو گر مانند گوگل افزایش دهید و در نتیجه با افزایش دیده شدن و جذب مشتری، شرایط کسب و کار خود را بهبود ببخشید.

همچنین فالو بودن لینک های دریافتی در ریپورتاژ آگهی از سایت ایزی پی سی باعث افزایش قابل توجه اعتبار دامنه سایت شما و در نتیجه ان افزایش کلی ورودی سایت شما می شود.

هنگام نوشتن ریپورتاژ آگهی به چه نکاتی توجه کنیم؟

پس از انتخاب وبسایت مورد نظر جهت انتشار ریپورتاژ آگهی رعایت نکاتی هنگام نوشتن متن ان از اهمین بسزایی برخوردار است که در زیر تیتر وار به انها اشاره خواهیم کرد.

  • رعایت ساختار متن بسیار مهم است.
  • مقاله یا خبر بنویسید.
  • مستقیم تبلیغات انجام ندهید.
  • به هیچ عنوان کپی نکنید .
  • از کلمات کلیدی به اندازه کافی استفاده کنید.
  • کاربردی و جذاب بنویسید.
  • از تیتر های هیجان انگیز استفاده کنید.
  • تاثیر المان های تصویری را فراموش نکنیم.

با توجه به این که متخصصان و نویسندگان سایت ایزی پی سی در نوشتن ریپورتاژ اگهی بسیار خبره و با تجربه هستند و همچنین با جدیدترین الگوریتم های گوگل اشنایی کامل دارند می توانید نوشتن ریپورتاژ اگهی خود را برای دریافت بهترین نتیجه ممکن به این تیم بسپارید.

چرا ایزی پی سی؟

یکی از اصلی ترین و مهم ترین ارکان پیشرفت در هر نوع کسب و کاری انجام تبلیغات برای شناخته شدن بیشتر و یاد آوری برند به مخاطبان می باشد در همین راستا تیم ایزی پی سی برای کمک به کسب و کار ها و همچنین ایجاد راهی اسان و مطمئن برای افزایش میزان استفاده این اشخاص از پتانسیل موجود در فضای اینترنت، سعی کرده است بهترین و اقتصادی ترین روش های تبلیغاتی ممکن را برای کاربران خود فراهم کند، در این میان شما می توانید برای انتخاب بهترین روش تبلیغاتی برای خود با متخصصان ایزی پی سی تماس گرفته با انها در این باره مشورت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی می توانید با شماره تماس تماس حاصل فرمایید همچنین امکان برقراری ارتباط از طریق واتس اپ نیز فراهم می باشد.

ثبت ریپورتاژ آگهی از سایت ایزی پی سی

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد امتیازها: 31

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید