پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود برنامه Solid Explorer Full اپلیکیشن مدیریت فایل مخصوص اندروید

دانلود برنامه Solid Explorer Full اپلیکیشن مدیریت فایل مخصوص اندروید

دانلود برنامه Solid Explorer Full اپلیکیشن مدیریت فایل مخصوص اندروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم که امکان در انتهای همین پست برای شما عزیزان و همراهان همیشگی فراهم شده است. امکان آن وجود دارد که هر اندروید فونی از هر برندی که در دست دارید، برنامه مدیریت فایلی که به صورت پیش فرض بر روی آن نصب است نتواند به خوبی از تمامی امور دلخواه شما برآید. امکان دارد ویژگی که از آن برنامه انتظار دارید وجود نداشته باشد و این امر سبب میشود که شما از آن اپلیکیشن زده شوید. در این پست میخواهیم یک برنامه مدیریت فایل قوی به نام Solid Explorer Full را به شما عزیزان معرفی کنیم که تمامی نگرانی های شما را برطرف خواهد کرد. این اپلیکیشن تمامی اموری که از یک برنامه مدیریت فایل خوب دارید را به صورت حرفه ای برآورده خواهد کرد.

دانلود برنامه Solid Explorer Full

دانلود برنامه Solid Explorer Full با لینک مستقیم

برنامه Solid Explorer Full این امکان را برای تمامی کاربران فراهم آورده است که تمامی امور مدیریتی فایل های خود را به صورت حرفه ای انجام دهند. از دیگر برنامه هایی که میتوان به آنها اشاره کرد، برنامه file commander است که میتوانید به صفحه مربوطه رفته و با این اپلیکیشن آشنایی بیشتری پیدا کنید. اپلیکیشن قدرتمند Solid Explorer Full قابلیت هایی را در اختیار شما قرار خواهد داد که کمترین برنامه توانایی انجام این امور را خواهد داشت. از جمله این قابلیت ها میتوان به وجود دو پنل مجزا برای جست و جو فایل ها اشاره کرد. از دیگر ویژگی ها میتوان به فشرده سازی و خارج کردن فایل های عادی و فشرده اشاره کرد. امکان متصل شدن به سرور و هاست توسط FTP از دیگر قابلیت های عالی این برنامه است. یک مدیریت فایل حرفه ای در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود اپلیکیشن Solid Explorer Full

بودن در نقش یک کلودمنیجر برای مدیریت فایل ها در سرور های ابری همچون گوگل درایو، دراپ باکس و… بدون شک یکی از ویژگی های عالی و حرفه ای این برنامه است. به طور کلی اگر به دنبال یک برنامه مدیریت فایل حرفه ای برای به انجام رساندن امور خود میگردید اپلیکیشن Solid Explorer Full میتواند بهترین گزینه برای شما باشد. طبق روال همیشگی سایت ایزی پی سی قصد دارد یک برنامه کارامد را به شما عزیزان و همراهان همیشگی معرفی کند. با دانلود برنامه My Diary یک دفترچه یادداشت هوشمند را با خود به همه جا حمل کنید.

برخی ویژگی ها و امکانات دانلود اپلیکیشن مدیریت فایل به صورت رایگان

  • حجم عالی اپلیکشن
  • وجود 2 پنل مستقل
  • قابلیت فشرده سازی فایل ها
  • قابلیت خارج سازی فایل های فشرده
  • ویژگی انتقال فایل ها در میان 2 پنل
  • ویژگی مدیریت فضای ابری
  • امکان اتصال به هاست و سرور
  • و…

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

4

101

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
سیستم مورد نیاز

این اپلیکیشن اندروید به سیستم عامل 4.1 به بالا نیاز دارد

مشخصات
شرکت سازنده: neatbytes.com

نام انگلیسی: Solid Explorer Full

نام فارسی: مدیریت فایل

نسخه برنامه: 2.8.8

حجم برنامه: 16MB