پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود برنامه اسکرچ برای ویندوز – زبان برنامه نویسی اسکرچ برای کودکان

دانلود برنامه اسکرچ برای ویندوز – زبان برنامه نویسی اسکرچ برای کودکان

دانلود برنامه اسکرچ برای ویندوز خدمت شما کاربران محترم و عزیز هستیم. این برنامه فوق العاده یک نرم افزار کاربردی در زمینه برنامه نویسی برای کودکان است. در حقیقت این برنامه زبان برنامه نویسی تصویری است. این برنامه ویژه در آزمایشگاه دانشگاه MIT آمریکا متولد شد و کم کم به همه ی جای جهان منتقل شد. دانلود برنامه اسکرچ برای کامپیوتر توسط گروه دانلود Lifelong Kindergarden Group طراحی و ارایه شده است.در گذشته نیز مشابه این برنامه Html pad را معرفی کرده بودیم.

دانلود برنامه اسکرچ برای ویندوز چیست؟

در حقیقت هدف از طراحی این برنامه زبانی برای طراحی کودکان و نوجوانان و کمک به پرورش استعداد های برنامه نویسی از سنین پایین تر بوده است. بیشتر از زبان برنامه نویسی اسکرچ برای آموزش پایه های برنامه نویسی و البته منطق حاکم بر آن به کودکان استفاده می شود. اما این برنامه فراتر از انتظار ها است و جزو برنامه های پایه برای تمامی افراد مبتدی در هر سنی استفاده می شود. اگر شما در هر سنی که هستید می خواهید برنامه نویسی را آغاز کنید و هیچ تجربه و اطلاعاتی ندارید. نگران نباشید چرا که با دانلود برنامه اسکرچ برای ویندوز می توانید به راحتی یاد بگیرید. برنامه نویسی برای کودکان علاقه مند به این کار از سنین پایین باعث کسب تجربه و حرفه ای تر شدن آن ها می شود. و پس از حرفه ای شدن می توانید با دانلود Notepad ++ کار کنید و حرفه ای تر شوید.

دانلود برنامه اسکرچ برای ویندوز

کارکرد دانلود برنامه اسکرچ برای کامپیوتر

دانلود برنامه اسکرچ برای ویندوز به شما این امکان را می دهد که انیمیشن و بازی و هر محتوای گرافیکی تعملی را در زمینه های مختلف ریاضی و علوم و اجتماعی و جغرافیایی و هنر و… را بدون حتی یک خط کد نویسی ایجاد کرده و آن ها را بر روی اینترنت با دوستان خود به اشتراک بگذارید. و از کاری که انجام داده اید می توانید لذت ببرید. با دانلود برنامه Scratch برای کامپیوتر شما با گرافیک و به صورت روان آموزش می بینید. برای علاقه مندان به برنامه نویسی در گذشته دانلود برنامه ی Php storm را نیز معرفی کرده بودیم.

دانلود برنامه اسکرچ برای کامپیوتر

ویژگی های زبان برنامه نویسی اسکرچ

برخی از ویژگی های این برنامه به شرح زیر است:

  • امکان ساخت بازی و برنامه های گرافیکی
  • امکان یادگیری منطق برنامه نویسی به ساده ترین شکل
  • این برنامه از بیش از 10 ها زبان دنیا پشتیبانی می کند
  • امکان اشتراک گذاری پروژه اجرا شده با دوستان
  • امکان یادگیری و تمرین با ابزار خلاقانه
  • محیط کاربری ساده و مخاطب دوست
  • و…

زبان برنامه نویسی اسکرچ

برای آموزش برنامه نویسی برای کودکان یا شروع یادگیری برنامه نویسی در هر سنی با دانلود برنامه اسکرچ برای ویندوز از طریق وبسایت ما، ایزی پی سی اقدام فرمایید. ما آخرین ورژن این برنامه را به صورت کاملا رایگان برای شما بارگذاری کرده ایم.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

3.7

483

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
مشخصات
شرکت سازنده: scratch.mit.edu

نام انگلیسی: Scratch

نام فارسی: اسکرچ

نسخه برنامه: 2.0

حجم برنامه: 73.25MB