لوگو

ایزی پی سی دانلود نرم افزار

پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود برنامه بارکد اسکنر برای اندروید (و کیوار )- QR & Barcode Scanner PRO

دانلود برنامه بارکد اسکنر برای اندروید (و کیوار )- QR & Barcode Scanner PRO

با دانلود برنامه بارکد اسکنر برای اندروید شما می توانید هر بارکد و یا کیو ار اطراف خود را اسکن نموده و اطلاعات آن را بدست اورید. همانطور که در دنیای امروز هر شخص دارای کارت ملی و کد ملی ( یا هر کد دیگری با توجه به کشور) دارد که به منظور شناسایی او استفاده می شود ، تمامی اجناس و محصولات نیز با بارکد شناسایی می گردند. بارکد ها و QR ها حکم کد ملی و کد شناسایی را برای هر محصول داشته و با استفاده از آن ها اطلاعات بسیار زیادی را می توان بدست آورد.

در هر بارکد هر محصول اطلاعات زیادی نظیر قیمت ، نام شرکت سازنده ، شماره تماس شرکت سازنده ، ادرس ایمیل ، نام محصول و … ذخیره شده است که به کمک دانلود برنامه بارکد اسکنر برای اندروید می توان آن ها را استخراج نمود. البته در دنیای امروز و دهه اخیر barcode های معمولی بیشتر جای خود را به QR ها داده اند چرا که در آن ها اطلاعا بسیار بیشتری قابل ذخیره و بازیابی است.

دانلود بارکد خوان اندروید و ویژگی های آن

برنامه QR & Barcode Scanner PRO بر خلاف سایر برنامه های مشابه که در گوگل پلی و یا apkpure موجود هستند از سرعت عمل بالاتری برخوردار است. همچنین در سایر اپلیکیشن های مشابه گزارش گردیده است که هنگام استفاده از آن ها کیفیت دوربین عکاسی موبایل افت کرده و امکان فکوس در آن ها وجود ندارد. اما در QR & Barcode Scanner PRO خبری از این ایرادات نبوده و دوربین گوشی بدون هیچگونه افت کیفتی کار می کند و بهترین فکوس را بر روی بار کد و یا کیو ار انجام می دهد.

دانلود اسکنر بارکد برای اندروید

استفاده از این نرم افزار نیز بسیار ساده می باشد. بعد از دانلود برنامه بارکد اسکنر برای اندروید و نصب آن ، ان را باز نمایید. دوربین شما فعال می شود. با گرفتن آن بر روی بارکد یا QR مدنظر فرایند اسکن آغاز شده و به سرعت اطلاعات آن محصول برای شما نمایان می شود. همچنین امکان فوکوس دستی و یا اتومات نیز در این اپلیکیشن کاربردی فراهم می باشد.

دانلود برنامه بارکد اسکنر برای اندروید

  • سرعت بالا در اسکن
  • عدم افت کیفیت دوربین در هنگام استفاده
  • برنامه ای با امتیاز بالا در مارکت ها
  • اطلاعاتی بسیار کامل از محصول
  • رابط کاربری بسیار آسان
  • اسکن بارکد و QR
  • اسکنری حرفه ای در تلفن همراه شما
  • و …

ما در سایت ایزی پی سی نسخه پرو این اپلیکیشن را به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

4.01

101

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
مشخصات

نام انگلیسی: QR & Barcode Scanner PRO

نام فارسی: کیوار و بارکد اسکنر پرو

نسخه برنامه: 2.2.1

حجم برنامه: 3.3MB