پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود برنامه SwiftKey Keyboard برای اندروید – بهترین صفحه کلید اندروید

دانلود برنامه SwiftKey Keyboard برای اندروید – بهترین صفحه کلید اندروید

دانلود برنامه SwiftKey Keyboard برای اندروید – سوییفت کیبورد بهترین صفحه کلید اندروید خدمت شما کاربران عزیز و محترم وبسایت ایزی پی سی هستیم. امروز با یکی از بهترین و پر کاربرد ترین نرم افزارهای تلفن همراه خدمت شما هستیم. دانلود برنامه SwiftKey کیبورد برای اندروید همان برنامه ایست که هر تلفن همراهی به آن احتیاج دارد. این کیبور فوق العاده تا کنون بیش از میلیون ها بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود و نصب شده است. و توانسته امتیاز بسیار خوب 4.4 از 5 را از آن خود کند. این امتیاز قطعا شانسی نبوده است. و حاصل جلب رضایت کابربران است.

دانلود برنامه SwiftKey Keyboard برای اندروید

دانلود برنامه SwiftKey Keyboard برای اندروید

یکی از سریع ترین و بهترین کیبورد فارسی دانلود برنامه SwiftKey Keyboard برای اندروید است. اگر از کیبور پیش زمینه تلفن همراه خود راضی نیستید. و کارکردن با آن سرعت شما را کم می کند. دانلود بهترین صفحه کلید اندروید سرعت تایپ خود را افزایش دهید. برای کیبور خود تم های جذاب انتخاب کنید و آن را شخصی سازی کنید. و ار همه مهمتر از زبان فارسی لذت ببرید. و به راحتی به فارسی تایپ کنید. با دانلود کیبورد هوشمند همه کاره برای اندروید هر جا که بخواهبد تایپ کنید این کیبور برای شما باز می شود. و فواصل و حروف چینی به صورتی است که سرعت تایپ شما را بالا می برد. در گذشته برنامه ی مشابه با نام دانلود برنامه کیبورد go برای اندروید را بارگذاری کرده ایم.

با دانلود برنامه SwiftKey کیبورد برای اندروید به استیکر ها و تم های زیادی دسترسی پیدا می کنید. و البته می توانید از تایپ به صورت سوایپ لذت ببرید. چرا که این برنامه از این نحوه ی تایپ پشتیبانی می کند. اگر شما معمولا غلط های املایی دارید می توانید با این کیبورد و استفاده از کلمات پیشنهادی خود کیبورد هم سرعت تایپ خود را بالا ببرید و هم از غلط های املایی اجتناب کنید.

دانلود بهترین صفحه کلید اندروید

ویژگی های دانلود برنامه SwiftKey کیبورد برای اندروید

  • سرعت بالای تایپ و تایپ به صورت سوایپ
  • برنامه دارای تم های متنوع و زیبا است
  • امکان استفاده از گیف ها و استیکر های متنوع
  • قابلیت تشخیص خودکار کلمات و پیشنهاد برای تایپ
  • امکان پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله زبان فارسی
  • دارای قابلیت جذاب Trace
  • فضای کاربردی راحت و مخاطب پسند
  • و…

سریع ترین و بهترین کیبورد فارسی

هم اکنون برای دانلود کیبورد هوشمند همه کاره برای اندروید می توانید از طریق وبسایت ایزی پی سی اقدام فرمایید. ما این برنامه را به صورت رایگان با لینک مستقیم بارگذاری کرده ایم.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

4.01

101

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
سیستم مورد نیاز

اندروید 4.1 و به بالا

مشخصات

نام انگلیسی: SwiftKey Keyboard

نام فارسی: سوییفت کیبورد

نسخه برنامه: 7.5.5.19

حجم برنامه: 36MB