لوگو

ایزی پی سی دانلود نرم افزار

پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود شریت ورژن 4.0.6.177 – برنامه SHAREit برای کامپیوتر

دانلود شریت ورژن 4.0.6.177 – برنامه SHAREit برای کامپیوتر

دانلود شریت SHAREit برای ویندوز. برنامه شریت نرم افزاری برای اشتراک فایل از طریق مودم اینترنت بین سیستم عامل های ویندوز و اندروید و ای او اس است. این نرم افزار که کاملا رایگان است دارای سرعت بالا برای تبادل اطلاعات میان دستگاه های مورد نظر است. نحوه ی کار شریت به ترتیب است که ابتدا شما باید بر روی دستگاه های مورد نظرتان که قصد انتقال فایل میان ان ها را دارید برنامه SHAREit را نصب کنید. در مرحله ی بعدی باید هر دو دستگاه را به یک مودم یکسان ADSL متصل کنید. سپس در هر دو دستگاه برنامه شریت را باز کرده و حال با انتخاب ارسال فایل در کی دستگاه و در دستگاه دیگری دریافت فایل این دو دستگاه را به هم با استفاده از برنامه SHAREit متصل کنید.

دانلود شریت کامپیوتر

دانلود برنامه SHAREit برای ویندوز حجم بسیار کمی دارد و سرعت انتقال فایل در شریت بسیار بالا است. محیط کاربری که برای این برنامه ساخته شده است نیز بسیار جذاب و زیبا است. شما با استفاده از برنامه شریت برای کامپیوتر می توانید به راحتی با تلفن های همراه خود که در انها نرم افزار SHAREit برای اندروید و یا یا ایفون نصب شده است متصل کنید و بین دستگاه های خود شبکه ای برای تبادل انواع فایل مانند عکس و یا فیلم و یا متن و حتی فایل برنامه و … را ایجاد کنید. همچنین پیشنهاد می شود در کنار نسخه ویندوز، نسخه اندروید برنامه شریت رو دانلود نمایید.

برنامه SHAREit نرم افزار انتقال دیتا میان تمام سیستم های عامل

برنامه شریت یکی از راحت ترین و سریع ترین راه ها برای انتقال فایل میان دستگاه های شما است. با استفاده از برنامه SHAREit می توانید فایل ها را با سرعتی بیش از ۴۰ برابر سرعت انتقال فایل با بلوتوث انتقال دهید. از مزیت های استفاده از SHAREit می توان به توانایی انتقال فایل بدون نیاز به اینترنت و یا کابل های USB اشاره کرد. شما زمانی که از این برنامه برای انتقال فایل های خود استفاده می کنید فایل های ارسالی شما به طور مستقیم در حافظه ی سیستم شما ذخیره می شود و نه در فضای ابری! در صورتی که یک دفعه از این برنامه استفاده کنید کار کردن با شریت برای شما بسیار ساده و لذت بخش می شود.

ویژگی های برنامه شریت SHAREit:

  • توانایی انتقال انواع فایل مانند عکس، ویدئو، اهنگ، متن و یا حتی برنامه میان دستگاه های شما
  • پشتیبانی از سیستم عامل های ای او اس ( ایفون و مک ) و اندروید و ویندوز
  • شناسایی اتوماتیک دستگاه هایی که شریت دارند و به مدل مشترک متصل هستند
  • توانایی انتقال فایل های حجیم بدون مشکل
  • سرعت بالای انتقال فایل بیش از ۴۰ برابر بلوتوث
  • دارای محیط کاربری زیبا و جذاب
  • توانایی انتقال فایل میان دستگاه های اندرویدی و ایفون
  • امکان اتصال تا پنج دستگاه اندرویدی به صورتی گروهی به یکدیگر
  • حجم کم برنامه بر روی حافظه ی کامپیوتر

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

رمز فایل:
ezp30.com
مشخصات
شرکت سازنده: ushareit.com

نام انگلیسی: SHAREit

نام فارسی: برنامه شریت کامپیوتر

نسخه برنامه: 4.0.6.177

حجم برنامه: 6MB

دانلود با لینک مستقیم