پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

چرا خرید لایک اینستاگرام برای کسب و کار شما مهم محسوب می شود ؟

چرا خرید لایک اینستاگرام برای کسب و کار شما مهم محسوب می شود ؟

0
(0)

امروزه بیش از میلیون ها کاربر در سراسر جهان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند که تعدادی از افراد تنها به دنبال سرگرمی هستند اما بسیاری دیگر به دنبال کسب درآمد بیشتر از شبکه های اجتماعی هستند. در صورتی که از شبکه های اجتماعی به درستی استفاده شود و در واقع با استراتژی مشخصی وارد این پلتفرم های رقابتی شوید می توانید شانس به مراتب بیشتری برای موفقیت و توسعه کسب و کار خود داشته باشید. در ادامه این مطلب به یکی از مهمترین معیارهای اینستاگرام یعنی لایک می پردازیم و همچنین مزیت های خرید لایک اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد.

آیا لایک ها در اینستاگرام مهم هستند؟

بله. لایک ها یک سیگنال اجتماعی مهم محسوب می شوند که توسط همه الگوریتم های اینستاگرام برای تعیین میزان بازدید و دسترسی یک حساب کاربری در اینستاگرام استفاده می شود. با این حال، لایک ها به تنهایی مهم ترین سیگنال های اجتماعی نیستند. سایر موارد نیز میزان تعامل در پست های شما را تعیین می کنند که این موارد شامل ذخیره ها، اشتراک گذاری ها و نظرات می باشد.

علاوه بر این ها ، الگوریتم اینستاگرام نرخ تعامل فرد با فالوورهای فعال را هم در نظر می گیرد. چندین طبقه بندی در هنگام تعیین رتبه یک پست در نظر گرفته می شود که برخی از این موارد عبارتند از:

 • پست در مورد چه موضوعی است؟
 • آیا نوع پست به صورت پابلیک است یا پرایوت ؟
 • چه کسی بیشتر با آن تعامل داشته است؟
 • چه کسی به طور منظم با پیج شما تعامل دارد؟
 • تعداد تعامل های پست ؟
 • یک کاربر معمولاً با چه نوع پستی درگیر می شود و آیا این پست از همان دسته است؟ به عنوان مثال، کاربری که تمایل به دیدن ویدیوها دارد ، ممکن است محتوای عکس شما را کمتر در قسمت پست های خود ببیند ، حتی اگر میزان مشارکت در پست‌های شما زیاد باشد. به همین دلیل اینستاگرام پست های جدید برای کاربر را بر اساس فعالیت های معمول حساب کاربری آنها انتخاب می کند.

 

به این ترتیب ، خرید لایک اینستاگرام و تعداد لایک های پست ها می تواند بر تعداد بازدید پست های شما تأثیر متفاوتی بگذارد. خرید لایک اینستاگرام باکیفیت می تواند عملکردی مشابه لایک های فالوورهای واقعی و فعال داشته باشد.

الگوریتم ها و خرید لایک اینستاگرام

لایک‌ها می توانند از نظر تأثیرگذاری بر الگوریتم‌های اینستاگرام در مقایسه با سایر عوامل تعیین‌کننده مانند ذخیره‌ها یا کلیک‌ها اهمیت بالایی داشته باشند و همچنین نقش مهمی در تصمیمات کاربران دارند. بنابراین می توان گفت که لایک‌ها به عنوان ابزاری ضروری برای ایجاد اثبات اجتماعی هستند.

برای کسب‌ و کارها ، تعداد بیشتر لایک‌های دریافت‌شده به این معنی است که می‌توانند:

 • ادعای محبوبیت، در نتیجه پذیرش و تایید انبوه محصولات و خدمات خود را داشته باشند
 • بازدیدکنندگان را بر اساس تعداد لایک‌هایی که خدمات یا پست‌های محصول دریافت کرده‌اند، برای خرید مستقیم تحت تأثیر قرار دهند.
 • همتایان خود را در صنعت خود به روحیه رقابتی تشویق کنند، زیرا هر یک برای جمع آوری لایک های بیشتر از همان مخاطبان هدف مبارزه می کنند.
 • کمپین ها، مسابقات و هدایا را با استفاده از لایک کردن پست ها به عنوان شرط ورود و محاسبه نتایج بر اساس آن برگزار کنند.
 • اینفلوئنسرها و سایر همکاران را با استفاده از لایک به عنوان عاملی برای ایجاد تعامل واقعی قبل از همکاری با شرکت خود ارزیابی کنند.

بهترین سایت خرید فالوور و لایک

بهترین سایت خرید فالوور و لایک

همانطور که اشاره کردیم خرید لایک اینستاگرام ملزم به کیفیت بالای لایک می باشد و به همین دلیل باید از بهترین سایت خرید فالوور و لایک برای بهره مندی از مزایای بیشمار نرخ بالای تعامل با کاربران اینستاگرام استفاده کنید. در واقع با بهترین سایت خرید فالوور می توانید علاوه بر افزایش تعداد لایک ها و فالوورهای خود ، شاهد پیشرفت چشمگیر پیج اینستاگرام خود باشید.

مزیت های خرید لایک اینستاگرام

افزایش تعداد لایک می تواند با استفاده از روش های مختلفی محقق شود که از معمول ترین روش ها می توان به خرید لایک اینستاگرام و افزایش لایک به صورت ارگانیک و طبیعی اشاره کرد. روش ارگانیک نیاز به زمان بسیاری دارد اما خرید لایک اینستاگرام با کیفیت می تواند در کمترین زمان ممکن مزیت های مشابهی را برای پیج اینستاگرام شما به دنبال داشته باشد.

رقابت با رقبا

با داشتن لایک بیشتر پست های اینستاگرام خود می توانید به راحتی به اهداف خود برسید. لایک بیشتر به معنای مشارکت بیشتر کاربران در پیج شما و همچنین برند شماست. لایک های فالوورهای شما نشان می دهد که آنها از پست های شما استفاده می کنند و از محتوای شما لذت می برند. به همین دلیل است که لایک پست و خرید لایک اینستاگرام می تواند به پیش گرفتن از رقبا کمک بسیاری کند.

افزایش رتبه در موتورهای جستجو

لایک در اینستاگرام شما نه تنها نشان دهنده شهرت و اعتبار شما در صنعت کاری شماست، بلکه باعث می شود پیج شما در نتیجه جستجوها نیز عملکرد بهتری داشته باشد. اگر تعداد زیادی لایک برای هر پست اینستاگرام خود داشته باشید، پیج شما یا پست خاص در صفحه اکسپلور ظاهر می شود. این موضوع نه تنها فروش کسب و کار شما را افزایش می دهد، بلکه به شما کمک می کند تا توجه بیشتر کاربران را به خود جلب کنید.

بهبود اثبات اجتماعی

تعداد لایک ها و فالوورها دلیل اجتماعی است که اعتبار شما را در صنعت شبکه های اجتماعی تثبیت می کند. در سال 2022 ، جایی که حضور آنلاین برای برند یا کسب و کار افراد اهمیت زیادی دارد و لایک های اینستاگرام به عنوان سنجش حضور شما در مقابل رقبا عمل می کند. به عنوان مثال: اگر برندی 100 لایک اینستاگرام داشته باشد و حریفش بیش از 5000 لایک داشته باشد، واضح است که کاربران به سمت برندی که لایک بیشتری دارد جذب خواهند شد. علاوه بر این، اگر به عنوان کاربر بخواهید محصول یا خدماتی را خریداری کنید، تنها شرکت خاصی را انتخاب خواهید کرد که بیشترین میزان لایک را داشته باشد.

بنابراین لایک‌ها نه تنها اعتبار شما را در شبکه های اجتماعی تثبیت می‌کنند، بلکه به ایجاد اعتبار در میان میلیون‌ها طرفدار و فالوور شما کمک می‌کنند. بنابراین باید روی برنامه‌ریزی‌ که برای به دست آوردن لایک انجام می‌دهید تمرکز کنید.

کسب و کار خود را تایید کنید

کسب و کار یا برندی که دارای حساب کاربری در اینستاگرام با تعداد لایک کافی باشد به عنوان یک شرکت موفق در رسانه های آنلاین ظاهر می شود. این واقعیتی است که باید توسط کاربران درک شود. اما مایه تاسف است که اکثر کارآفرینان واقعیت را درک نمی کنند و از اینستاگرام استفاده نمی کنند.

اگرچه عملکردهای مکانیکی لایک ها در الگوریتم های اینستاگرام تغییر چندانی نمی کند، پنهان کردن تعداد لایک از رابط کاربری به این معنی است که فرد باید تغییرات خاصی در استراتژی بازاریابی خود ایجاد کند. لایک نقش روانی در تأثیرگذاری بر افکار عمومی دارد. با به چالش کشیدن این نقش، بازاریابی باید بیشتر بر ارزش محتوا هم تمرکز کند تا وضعیت اثبات اجتماعی یکسانی را در میان سایر کاربران اینستاگرام حفظ کند. برای اکثر مشاغلی که همیشه بر تولید محتوای با کیفیت تمرکز کرده اند، این موضوع نگرانی بزرگی نیست. فالوورها احتمالاً به پست‌های جدید باز می‌گردند و بدون توجه به اینکه می‌توانند تعداد لایک‌هایی را که پست‌ها دریافت کرده‌اند ببینند یا خیر، به تعامل با پیج مورد نظر ادامه می‌دهند.

       دانلود
به این برنامه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیازها: 0

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *