پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

با خرید بلیط موزه آینده دبی، در زمان سفر کنید

با خرید بلیط موزه آینده دبی، در زمان سفر کنید

0
(0)

آیا تا به حال آرزو کرده اید که به آینده سفر کنید؟ آیا دوست دارید بدانید که دنیای فردا چگونه خواهد بود؟ اگر پاسختان مثبت است، موزه آینده دبی مقصد ایده آلی برای شماست. این موزه ی شگفت انگیز، که به انگشتر دبی نیز معروف است، دروازه ای به سوی دنیای ناشناخته ها و سرزمین عجایب علم و فناوری است. در موزه آینده دبی ، با نوآوری ها و دستاوردهای علمی شگفت انگیزی روبرو خواهید شد که تصویر روشنی از آینده ی بشریت را به شما نشان می دهند. با خرید بلیط موزه آینده دبی، گویی در زمان سفر می کنید و به دنیای فردا قدم می گذارید. در این موزه، با ایده ها و اختراعاتی آشنا می شوید که تاکنون به ذهن هیچ کس خطور نکرده اند.

موزه آینده دبی، مکانی مناسب برای افراد در هر سنی است. کودکان و نوجوانان در این موزه با خلاقیت و نوآوری آشنا می شوند و مهارت های لازم برای ساختن دنیایی بهتر را می آموزند. بزرگسالان نیز می توانند از نوآوری ها و دستاوردهای علمی این موزه دیدن کنند و اطلاعات جدیدی در مورد آینده ی بشریت کسب کنند.

موزه آینده دبی

گشتی در طبقات موزه آینده دبی

موزه آینده دبی، تنها یک موزه ی معمولی نیست، بلکه دروازه ای به سوی دنیای فردا و سرزمین عجایب علم و فناوری است. در این موزه ی شگفت انگیز، با نوآوری ها و دستاوردهای علمی روبرو خواهید شد که تصویر روشنی از آینده ی بشریت را به شما نشان می دهند. اما این غول فلزی 7 طبقه ای چه رازهایی در دل خود نهفته دارد؟ با ما همراه باشید تا در این قسمت، گشتی در طبقات مختلف موزه آینده دبی داشته باشیم و نگاهی به شگفتی های هر طبقه بیندازیم.

طبقه پنجم: ایستگاه فضایی هوپ

 • سفر خود را از طبقه ی پنجم آغاز کنید، جایی که به ایستگاه فضایی هوپ سفر خواهید کرد، در این طبقه، با استفاده از صفحات نمایشگر و تکنولوژی شبیه ساز، سفری فضایی را تجربه می کنید و ایستگاه فضایی هوپ، مرکز علم و نوآوری در سال 2070 را خواهید دید.

طبقه چهارم: موسسه ی شفا

 • به زمین بازگردید و در طبقه ی چهارم، به مسائل مربوط به زمین و محیط زیست بپردازید. در این طبقه، با بانک DNA و 2400 کد ژنتیکی از حیوانات، حشرات و گیاهان روبرو خواهید شد. طراحان این طبقه با استفاده از تجهیزات مخصوص، تصویری از محیط زیست، تغییرات آب و هوایی و بوم شناسی را به شما ارائه می دهند تا با بالا بردن اطلاعاتتان، به محقق شدن آینده ای پایدار از نظر زیست محیطی کمک کنید.

طبقه سوم: واحه

 • بعد از دو طبقه ی پرماجرا، وقت آن است که در طبقه ی سوم، کمی آرامش را به ذهنتان هدیه دهید. نام این طبقه، واحه است و به درستی انتخاب شده است. در این طبقه، با استفاده از روش های مختلف درمانی، می توانید به آرامش برسید و با جسم و ذهنتان ارتباط برقرار کنید.

طبقه دوم: آینده در اکنون

 • اگر به دنبال مکانی زیبا و متفاوت برای عکاسی هستید، به طبقه ی دوم بروید، در این طبقه می توانید از عرشه ی تماشای زیبا استفاده کنید و عکس های خیره کننده ای از مناظر اطراف موزه و شهر دبی بگیرید. همچنین، در این طبقه می توانید با فناوری های جدید و نوظهور آشنا شوید، مانند لباس های جت گرانشی، خودروهای هایپرلوپ و ماشین های برقی نسل آینده.

طبقه اول: قهرمانان آینده

 • این طبقه به کودکان زیر 10 سال اختصاص یافته است. در این طبقه، کودکان می توانند با شرکت در بازی ها و ماموریت های سرگرم کننده، تخیلات خود را زنده کرده و دست به خلاقیت و نوآوری بزنند.

طبقه ی همکف

 • در نهایت، به طبقه ی همکف می رسیم، جایی که می توانید در کافه، قهوه ای بنوشید و از خلاقیت ربات باریستا لذت ببرید. همچنین، می توانید از فروشگاه این طبقه هدایایی مانند دفترچه یادداشت، کیف، جا کلیدی و غیره تهیه کنید.

بازدید از موزه آینده دبی، تجربه ای منحصر به فرد و فراموش نشدنی است. سفری که دیدگاه شما را نسبت به آینده تغییر خواهد داد.

ورودی موزه آینده دبی

اطلاعات تکمیلی موزه آینده دبی

 • آدرس: 67CP+H4Q – Sheikh Zayed Rd – Trade Centre – Trade Centre 2 – Dubai – United Arab Emirates
 • تلفن:  +9718002071
 • وبسایت: museumofthefuture.ae
 • ساعت‌کاری: همه روزه از ساعت 10:00 تا 21:30
 • ورودی موزه آینده دبی: شروع قیمت از 145 درهم

*نکته: توجه داشته باشید که هزینه ورودی موزه آینده دبی بسته به تاریخ و ساعت متفاوت می‌باشد.

معماری موزه آینده دبی: شاهکاری خلاقانه از شرکت کیلا

در میان انبوه طرح‌های ارائه شده برای ساخت موزه آینده دبی، طرح شرکت کیلا (Killa) در سال ۲۰۱۵ به عنوان برگزیده نهایی انتخاب شد. مطر بن لاحج، یکی از طراحان برجسته این شرکت، با ظرافت و خلاقیت خود، بنایی بی‌نظیر را به شکل بیضی نقره‌ای درخشان با مرکز باز طراحی کرد. این شاهکار معماری، نمادی از چشم‌انداز روشن و بلندپروازانه دبی به شمار می‌رود و گویی دریچه‌ای به سوی آینده‌ای نوین و سرشار از نوآوری را می‌گشاید.

قیمت ورودی موزه آینده دبی

نگاهی به نمای بیرونی موزه آینده دبی

موزه آینده دبی، تنها یک بنای معمولی نیست، بلکه شاهکاری از مهندسی و معماری است که نگاهی از آینده ی بشریت را به تصویر می کشد. نمای بیرونی این موزه ی شگفت انگیز، همانند حلقه ای نورانی در میان آسمان دبی می درخشد و جذابیت بی نظیری به این شهر مدرن می بخشد. اما در ورای این پوسته ی فلزی منحصر به فرد، چه رازهایی نهفته است؟ با ما همراه باشید تا به نمای بیرونی موزه آینده دبی نگاهی دقیق تر بیندازیم و معانی و مفاهیمی که در طراحی آن به کار رفته است را بررسی کنیم.

شکل ظاهری موزه آینده دبی، شبیه به یک حلقه یا چشم است. این حلقه ی نورانی، نمادی از چشم انداز وسیع و بلندپروازانه ی شهر دبی است و نشان می دهد که این شهر، همیشه به دنبال نوآوری و پیشرفت است. نمای بیرونی موزه آینده دبی، با استفاده از خطوط منحنی و سیال طراحی شده است. این خطوط، احساسی از پویایی و حرکت را به بیننده القا می کنند و گویی او را به سوی دنیایی از نوآوری و خلاقیت دعوت می کنند.

در شب، نمای موزه آینده دبی با استفاده از نورپردازی خلاقانه، روشن می شود. این نورپردازی، فضایی وهم آلود و رویایی به وجود می آورد و امیدی به آینده ی روشن بشریت را در دل بینندگان زنده می کند. مصالح و روش های ساخت موزه آینده دبی، نمادی از پیشرفت بشر در علم و فناوری است. در ساخت این موزه از جدیدترین مصالح و تکنولوژی ها استفاده شده است که پایداری و استحکام آن را تضمین می کنند. موزه آینده دبی، تنها یک بنای زیبا نیست، بلکه بیانیه ای از تعهد دبی به نوآوری و پیشرفت است. اگر به دنبال تجربه ای منحصر به فرد و سفری به دنیای آینده هستید، بازدید از موزه آینده دبی را به شما شدیدا توصیه می کنیم.

سخن آخر

موزه آینده دبی، دروازه ای به سوی دنیای ناشناخته ها و سرزمین عجایب علم و فناوری است. در این موزه ی شگفت انگیز، با نوآوری ها و دستاوردهای علمی روبرو خواهید شد که تصویر روشنی از آینده ی بشریت را به شما نشان می دهند. بازدید از موزه آینده دبی، تجربه ای منحصر به فرد و فراموش نشدنی است که دیدگاه شما را نسبت به آینده تغییر خواهد داد. سفری به دنیای آینده، سفری به دنیای بدون مرز، سفری به دنیای بدون غیرممکن. آیا شما آماده اید تا گامی به سوی آینده بردارید؟

منبع

       دانلود
به این برنامه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیازها: 0

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *