پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

بلاگری با خرید رینگ لایت

بلاگری با خرید رینگ لایت

3
(2)

خرید رینگ لایت، این وسیله نورپردازی مدرن و پر کاربرد برای حرفه بلاگری، تاثیر زیادی بر کیفیت محتوا شما خواهد گذاشت.  پیشرفت تکنولوژی و اختراع تجهیزات نورپردازی حرفه ای، رینگ لایت را به دنیا آورده است. این وسیله نورپردازی به دلیل نورپردازی حلقوی خود یکی از بهترین ابزارها برای نورپردازی از چهره و عکاسی از سوژه ها است.
رینگ لایت به دلیل از بین بردن سایه ها بسیار پرکاربرد است. رینگ لایت را همه کسانی که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری فعالیت می کنند می توانند تهیه کنند.

رینگ لایت و نور نرم

رینگ لایت نوری بسیار نرم و زیبا، برای عکاسی فراهم خواهد کرد. رینگ لایت به شما امکان می دهد تا بتوانید بهترین نورپردازی را برای عکس و فیلم خود داشته باشید.
برای اینکه عکس های شما بهترین و بیشترین نور را داشته باشند، نیاز دارید تا به سوژه و به پرده عکاسی به طور جداگانه نور بتابانید؛ برای این کار بهترین گزینه رینگ لایت است.

امکان تنظیم درجه حرارت نور

حتی می توانید با رینگ لایت یک نورپردازی طبیعی داشته باشید. با خرید رینگ لایت حرفه ای، امکان تنظیم درجه حرارت نور نیز وجود دارد. با نزدیک کردن درجه حرارت نور به نور آفتاب، به نظر می رسد که سوژه شما زیر نور آفتاب قرار دارد.
رینگ لایت ها با نور طبیعی و روشنایی یکنواختشان می توانند برای روشنایی بخشیدن به بسیاری از مکان ها استفاده شوند. شما می توانید برای میز آرایشتان نیز رینگ لایت تهیه کنید تا روشنایی یکسانی به بخش های مختلف صورتتان بتابد.

استفاده از رینگ لایت در سالن های آرایشی

آرایشگران در سالن های آرایشی و اصلاح از رینگ  لایت استفاده می کنند؛ به این دلیل که نور پردازی رینگ لایت به همه بخش های صورت یکسان است. با کم رنگ شدن سایه ها گریمور و آرایشگر می تواند به خوبی ایرادات پوست را بپوشاند و آرایشی بی نقص انجام دهد.

بلاگری با خرید رینگ لایت

بلاگری یکی از پردرآمد ترین مشاغل در حوزه فضای مجازی است. بلاگری می تواند برای شما شغل بسیار پردرآمدی باشد.
بلاگری یکی از ابزار هایی است که می توانید از طریق آن با به نمایش گذاشتن سبک زندگی  و صحبت کردن درباره سرگرمی هایتان دنبال کنندگان بسیاری به دست آورید. بلاگری در هر شبکه اجتماعی امکان پذیر است.

از رینگ لایت می توان برای نورپردازی در استریم گیم استفاده کرد

شبکه اجتماعی توییچ

در این شبکه اجتماعی می توانید به صورت آنلاین به بازی کردن ویدئو گیم ها بپردازید. این شبکه اجتماعی مرجع گیمر هاست. اگر توجه کرده باشید گیمر ها در ویدئو های استودیویی خود پس زمینه ندارند و فقط تصویر بالاتنه بر روی تصویر در حال استریم، دیده می شود.
نبود پس زمینه به دلیل استفاده از تکنیک کروماکی است که به شما کمک می کند تا بتوانید پس زمینه تصویر خود را حذف کنید. تکنیک کروماکی از یک پرده سبز استفاده می کند. سپس رنگ سبز فون کروماکی به وسیله نرم افزار از سوژه اصلی جدا می شود.
برای نورپردازی تصویر خود و همچنین نورپردازی به پرده سبز نیاز به خرید رینگ لایت دارید. رینگ لایت از تجهیزات کروماکی برای نورپردازی به حساب می آید که می تواند نو و روشنایی لازم را برای سوژه و پرده سبز فراهم کند.

بلاگری در اینستاگرام

بلاگری در اینستاگرام یکی از محبوب ترین انواع بلاگری است که می تواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد. رینگ لایت در بین بلاگر های اینستاگرام بسیار محبوب است. رینگ لایت به دلیل شکل منحنی خود، نور را به طور یکنواخت و نرم بر سوژه می تاباند.
رینگ لایت سایه هایی را که زیر چشم ها چانه و بینی ایجاد می شود را از بین می برد. خرید رینگ لایت برای داشتن چهره های درخشان در تصاویر بهترین گزینه است. خرید رینگ لایت از فروشگاه های اینترنتی بسیاری در اینترنت امکان پذیر است که نام یکی از معتبرترین هایشان کروماکی لند است.

انواع پایه رینگ لایت

رینگ لایت را می توانید با پایه رومیزی یا با پایه بلند خریداری نمایید. بلاگر های شبکه های اجتماعی بیشتر از رینگ لایت با پایه رومیزی استفاده می کنند.
رینگ لایت پایه بلند برای کسانی که می خواهند در شبکه های اجتماعی تولید محتوا آموزشی کنند بسیار مناسب است. با یک رینگ لایت پایه بلند می توانید حرکت کنید و رو به روی تخته آموزشی، راه بروید.

خرید رینگ لایت به جای خرید لنز

انعکاس رینگ لایت درون چشم ها یکی از ویژگی هایی است که با خرید رینگ لایت از آن بهره مند خواهید شد. رینگ لایت به دلیل دایره ای بودنش انعکاسی حلقوی بر روی مردمک ایجاد می کند که این موضوع برای برجسته نشان داده شدن چشم ها بسیار کاربردی است.
رینگ لایت محبوب بلاگر هایی است که در حوزه زیبایی فعالیت می کنند. خرید رینگ لایت برای عکاسی از پرتره نیز بسیار محبوب است.

بلاگر های اینستاگرام از رینگ لایت های رومیزی با هولدر موبایل استفاده می کنند

بلاگری در یوتیبوب

تخصص در حرفه ای خاص به شما امکان می دهد تا با تولید محتوا در اینترنت به کسب درآمد از اینترنت بپردازید. یوتیوب یکی از مکان هایی است که می توانید به طور بین المللی ویدئوهای آموزشی خود را منتشر کنید.
به کسانی که در یوتیوب به تولید محتوا می پردازند یوتیوبر گفته می شود. یوتیوب به شما برای پخش تبلیغاتی که در ابتدای ویدئو تان پخش می شود مبلغی در نظر خواهد گرفت. به این ترتیب می توانید از یوتیوب کسب درآمد کنید.
اگر به دلیل تحریم ها نمی توانید از یوتیوب کسب درآمد کنید، با استفاده از تولید محتوا در این شبکه اجتماعی، می توانید ترافیک بیشتری به سایت خود وارد کنید.

ضبط صدا برای بلاگری

علاوه بر تجهیزات نورپردازی و تصویر برداری، گزینه دیگری که برای ضبط فیلم لازم است، میکروفون می باشد. میکروفونی که برای بلاگری استفاده می کنید باید قابلیت وصل شدن به لباس داشته باشد تا بتوانید به راحتی حرکت کنید. میکروفون بویا مدل m1 می تواند این ها و دیگر امکانات را برای شما فراهم کند.

میکروفون سیار برای بلاگری

اکثر بلاگر ها در مکان هایی به غیر استودیو و خانه، تولید محتوا می کنند. بنابراین خرید میکروفونی که بتواند به موبایل شما وصل شود، راحتی تان را چند برابر می کند.
میکروفون بویا، همه قابلیت ها را با هم دارد، علاوه بر اینکه کیفیت ضبط صدای میکروفون بویا مناسب و قابل قبول است، با گیره ای به لباس شما وصل می شود. خرید میکروفون بویا، گوشی تلفن همراه شما را تبدیل به یک دستگاه ضبط حرفه ای خواهد کرد.
خرید میکروفون در کنار خرید رینگ لایت، شما را برای تولید محتوا برتر تجهیز می کند. صدا و نور آماده است. وقت ضبط یک ویدئوی عالی فرارسیده است.

رینگ لایت در عکاسی پرتره بسیار استفاده می شود

رینگ لایت در عکاسی پرتره بسیار استفاده می شود

کاربرد رینگ لایت در عکاسی پرتره

نور نرم یا نورپردازی یکنواخت برای عکاسی پرتره بسیار ضروری است. رینگ لایت تابش نور به سمت جلو دارد در حالی که سافت باکس نور را پخش می کند؛ به همین دلیل رینگ لایت وسیله تابشی مناسبی برای عکاسی پرتره است.

 

تجهیزات بلاگری را از کجا بخریم؟

کروماکی لند مرجع تجهیزات بلاگری است. رینگ لایت، میکروفون بویا، فون عکاسی، فون کروماکی و دیگر لوازمی که برای تولید محتوا در شبکه های اجتماعی به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد در کروماکی لند قابل خریداری است.
کروماکی لند برند معتبری است که می توانید همه تجهیزات بلاگری تان را با اطمینان از کیفیت محصولات، خریداری کنید. با ارائه خدمات پس از فروش، ارسال سریع و درج نام کروماکی لند بر روی محصولات، این فروشگاه به یکی از معتبر ترین مراجع خرید تجهیزات بلاگری و کروماکی تبدیل شده است

       دانلود
به این برنامه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیازها: 2

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *