پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی Angry Birds Journey – بازی سفر پرندگان خشمگین اندروید

دسته بندی:

بازی اندروید-
دانلود بازی Angry Birds Journey – بازی سفر پرندگان خشمگین اندروید

دانلود بازی Angry Birds Journey – بازی سفر پرندگان خشمگین اندروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم در انتهای همین پست برای شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت ایزی پی سی. مجموعه بازی پرندگان خشمگین که طرفداران بسیاری را از بدو ورود خود به بازار بازی های اندروید به دست اورد. این بازی رده سنی خاصی ندارد و هر سنی از افراد و کاربران میتوانند این بازی بسیار جذاب را به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنند. این بازی به نوعی به طراحی گذشته بازگشته است تا بتواند کاربران خود را دلشاد کرده و همان چیزی که از پرندگان خشمگین در خاطرات وجود دارد را بازسازی کند.  این نسخه نیز مانند نسخه های سابق خود به یک طراحی ساده و جذاب بسنده کرده است. مانند سابق پرندگان خشمگین را داخل قلاب سنگ قرار داده و به سمت خوک های خبیث این داستان ازاد کنید.

دانلود بازی Angry Birds Journey

دانلود بازی Angry Birds Journey با لینک مستقیم

مجموعه بازی پرندگان خشمگین یکی از پرطرفداران ترین بازی های ساخته شده تا کنون است که ما به صورت رایگان و با لینک مستقیم در اختیار شما قرار داده اییم. ژانر مجموعه بازی پرندگان خشمگین پازل و فکری است. شما بایستی با فکر کردن به اهدافی که در روبه روی شما قرار دارند پرندگان را به صورت دقیق به سمت مکانی مشخص پرتاب کنید. هر پرنده در این مجموعه بازی ویژگی و قابلیت مخصوص خود را دارد. شما بایستی در هر مرحله با استفاده از پرندگان و قابلیت های مخصوص انها که در اختیار شما قرار میگیرید استفاده کنید که بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. جهان بازی این نسخه بسیار گسترده بوده و شما در هر مرحله با یک مکان رو به رو میشوید و از پلی دادن در فضای طراحی شده برای این بازی خسته نخواهید شد.

دانلود بازی Angry Birds Journey

این بازی از گرافیک، افکت ها و صدا های بسیار مناسبی تشکیل شده که همانطور که گفتیم باعث میشود از پلی دادن در این بازی خسته نشوید. در این نسخه نیز مانند تمامی نسخه ها از کنترل لمسی یرخوردار است که تنها کافی است پرندگان را به سمت خوک های غاصب پرتاب کنید. این نسخه به صورت رایگان عرضه شده اما به خرید درون برنامه تجهیز است که هزینه بالایی نیز دارند. امیدواریم که نهایت لذت را از این بازی ببرید. سایت ایزی پی سی دانلود بازی angry birds evolution را به شما پیشنهاد میکند. نسخه دیگر این بازی را دانلود کرده و لذت ببرید.

ویژگی های دانلود بازی پرندگان خشمگین به صورت رایگان

  • گرافیک عالی
  • افکت ها و صداهای خروجی با کیفیت
  • طراحی بسیار عالی فضای بازی
  • اعتیاد اور
  • مناسب برای اوقات فراغت و وقت های خالی

توجه : بازی فقط برروی دستگاه های با پردازنده 64 بیتی (ARM-V8) نصب می شود.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

3.92

105

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
سیستم مورد نیاز

این اپلیکیشن اندروید به سیستم عامل 7.0 به بالا نیاز دارد

مشخصات
شرکت سازنده: www.rovio.com

نام انگلیسی: Angry Birds Journey

نام فارسی: سفر پرندگان خشمگین

نسخه برنامه: 1.0.1

حجم برنامه: 89MB