پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی Guns of Glory اپلیکیشن سلاح های افتخار برای اندروید

دسته بندی:

بازی اندروید-
دانلود بازی Guns of Glory اپلیکیشن سلاح های افتخار برای اندروید

دانلود بازی Guns of Glory اپلیکیشن سلاح های افتخار برای اندروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم که امکان آن در انتهای همین پست برای شما عزیزان و همراهان همیشگی فراهم شده است. Guns of Glory عنوان یک بازی زیبا، هیجان انگیز و بسیار سرگرم کننده در حوزه بازی های استراتژیکی میباشد که به صورت رایگان برای تمامی اندروید فون های سراسر دنیا عرضه شده است. بازی سلاح های افتخار آنلاین بوده و از کیفیتی عالی پشتیبانی میکند. داستان بازی زمان انقلاب صنعتی اروپا باز میگردد. داستان بازی به شرح حال گروهی خلافکار به نام کاردینال میپردازد که به نام برقرار کننده های آرامش از خود یاد میکنند. این گروه در خفا سعی بر نابود کردن پادشاهی و در دست گرفتن قدرت دارند. نقش شما در بازی اینگونه است که کاراکتر های سه تفنگدار را که به دشمنان اصلی کاردینال تبدیل شده اند را کنترل خواهید کرد.

دانلود بازی Guns of Glory

دانلود بازی Guns of Glory برای اندروید با لینک مستقیم

بازی سلاح های افتخار از جمله بازی های پرطرفدار و با کیفیت در سبک استراتژیک میباشد که به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. از دیگر بازی های که میتوان به شما معرفی کرد، دانلود بازی Last Empire – War Z میباشد. گروه کاردینال پادشاه را به قتل رسانده و تقصیر را به گردن شما می اندازند. حال شما از دید مردم بد شده و باید به دنبال راهکاری برای مقابله با آنها باشید. شما به جمع کرد یک ارتش برای رویارویی با دشمنان خود میپردازید. تمامی اموری که شما به انجام خواهید داد در یک قلعه انجام میپذیرد که باید به هر صورتی که شده از آن محافظت کنید. از تمامی افرادی که میتوانید استفاده کرده و یک ارتش قدرتمند را برای خود دست و پا کرده و با دشنان پادشاهی به مقابله بپردازید.

دانلود بازی Guns of Glory

دانلود بازی Guns of Glory اندروید از داستانی زیبا و کیفیتی خیلی خوب پشتیبانی میکند که شما به راحتی قادر نخواهید بود از آن دست بکشید. در بخش های دیگر بازی سلاح های افتخار شما باید که با دیگر کاربران متحد شده و یک سپاه تشکیل داده و با دشمنان خود به مقابله بپردازید. در این بازی شما باید ارتشی را ایجاد کرده و با استفاده از آن پادشاهی که کاردینال تصاحب کرده اند را باز پس گیرید. در بازی سلاح های افتخار اندروید شما بایستی افراد مختلفی را آموزش داده و از سلاح های گوناگون برای مقابله با دشمن خود استفاده کنید. همچنین بخشی نیز برای شما ایجاد شده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود که با بدست آوردن امتیازات و پول ها به ارتقا قسمت ها بپردازید.

به طورکلی این بازی استراتژیک بوده که شما بایستی از این فرصت استفاده کرده و اطراف مرکز فرانروایی خود را زیر نظر داشته باشید که سپاهی به شما حمله ور نشود.

برخی ویژگی ها و امکانات دانلود سلاح های افتخار اندروید به صورت رایگان

 • آنلاین بودن بازی
 • حجم خوب اپلیکیشن
 • کیفیت خوب برنامه
 • داستانی زیبا
 • امکان جمع آوری ارتش
 • امکان ارتقا
 • اعتیاد آور
 • امتیازات بدست آمده بالا توسط این بازی
 • امکان غافل گیر کردن دشمنان
 • وجود سلاح های مختلف
 • و…

دانلود بازی Guns of Glory اندروید رایگان و با لینک مستقیم

بازی سلاح های افتخار از جمله بهترین بازی های استراتژیک برای اندروید میباشد که به صورت رایگان و با لینک مستقیم در انتهای همین پست برای شما عزیزان فراهم شده است. طبق روال همیشگی سایت ایزی پی سی قصد دارد یک بازی دیگر را نیز به شما عزیزان معرفی کند. با دانلود بازی Kawaii Mansion ساعت ها خود را مشغول به بازی کردن کنید.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

3.97

101

باکس دانلود
رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
سیستم مورد نیاز

این اپلیکیشن اندروید به سیستم عامل 5.0 به بالا نیاز دارد

مشخصات
شرکت سازنده: funplus.aihelp.net

نام انگلیسی: Guns of Glory: The Iron Mask

نام فارسی: سلاح های افتخار

نسخه برنامه: 6.6.0

حجم برنامه: 1.028GB