دانلود با لینک مستقیم

دانلود برنامه WordUp اندروید و ایفون بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان وردآپ

دانلود برنامه WordUp اندروید و ایفون بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان وردآپ

1
(1)

دانلود برنامه WordUp اندروید و ایفون بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان وردآپ. اهمیت یادگیری زبان انگلیسی روز به روز برای همگی بیشتر می شودزولی در عین حال که همگی از این اهمیت اطلاع داریم اما بسیاری از ما به علت سختی یادگیری زبان٬ کم کاری می کنیم. یکی از اصلی ترین و سخت ترین ارکان یادگیری زبان انگلیسی بخش یادگیری لغات یا همان Vocabulary زبان می باشد چرا که هم تعداد لغات بسیار زیاد می باشد و هم این که لغات به سرعت از حافظه فراموش می شود. البته یکی از دلایلی که بسیاری از افراد یادگیری زبان انگلیسی را هر روز از برنامه زندگی خود عقب می اندازند به علت این است که نحوه یادگیری و روش ان را بلد نیستند اما نگران نباشید چرا که ما در این پست برنامه WordUp ٬بهترین نرم افزار یادگیری زبان را به شما معرفی خواهیم کرد.

دانلود برنامه WordUp اندروید و ایفون وردآپ

دانلود برنامه WordUp اندروید و ایفون

شما در با دانلود برنامه WordUp برای اندروید و ایفون می توانید به صورت روزانه و با جدید ترین روش های علمی زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. WordUp به شما کمک می کند تا هیچ روزی یادگیری این زبان مهم را فراموش نکنید و هر روز به شما برای رسیدن به هدفتان کمک می کند اما شما هم نباید این برنامه را مانند سایر برنامه های اموزش زبان بدانید چرا که وردآپ با تمامی اپلیکیشن های دیگر در این حوزه متفاوت است. WordUp هیچ کلمه ای را تنها با یک نوشته ساده و تلفظ معمولی به شما یاد نمی دهد که فردای ان روز هم کلمه را فراموش کنید بلکه کلمه ها را در قالب فیلم های معروف دنیا و در موقعیت به شما اموزش می دهد و هر از گاهی نیز از برای شما مجموعه از کلمات را اماده می کند تا میزان یادگیری خود را بسنجید.

بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی برای گوشی

اپلیکیشن WordUp که یک نرم افزار ساخت توسعه دهنگان اپلیکیشن در کشور انگلستان است در شعار اصلی خود می گوید بجای این که زمان خود را مانند اکثریت در شبکه های مجازی هدر دهید٬ می توانید خود را با استفاده از اخرین سرگرمی ها و اخباری که WordUp برای شما اماده کرده مشغول کنید در عین حال که در حال یادگیری و افزایش توان خود در زبان انگلیسی هستید. شما در زمان ورود به برنامه وردآپ با صفحه مواجه می شوید که از شما سوال می پرسد روزانه چند دقیقه قصد یادگیری زبان را دارید  و با این میزان زمان که صرف یادگیری زبان می کنید سالانه چند کلمه یاد خواهید گرفت بعد از این مرحله نیز سوال می پرسد که چه ساعتی از شبانه روز قصد یادگیری دارید که اگر تمرین ان روزتان را نکرده بودید به شما یاداوری کند.

wordup بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان وردآپ

وردآپ٬ یادگیری زبان انگلیسی

“WordUp is a revolutionary app for learning new English words and improving your vocabulary. It’s unlike anything you might have seen before”

دانلود اپلیکیشن WordUp برای یادگیری زبان انگلیسی

یکی از اصلی ترین ویژگی های که وردآپ برای کاربران خود ایجاد کرده است میزان اهمیت کلمات است. بسیاری از افراد به علت مشغله کاری و زمان کمی که برای یکدگیری زبان دارند توانایی یادگیری کلمات پیچیده و کم کاربرد را ندارند به همین علت می توانند با دانلود اپلیکیشن WordUp برای اندروید و ایفون از میزان کاربردی بودن کلمات مطلع شوند و تنها به دنیال یادگیری کلمات کاربردی باشند. نرم افزار ورد اپ دارای پلتفرمی است به نام یادگیری با Feel ٬ یعنی با احساس خود یاد بگیرید تا فراموش  نکنید به همین علت از هوش مصنوعی ای استفاده کرده تا هر کلمه را در مجموعه از سخنرانی های مهم٬ اهنگ ها ٬فیلم و اخبار مهم پیدا کند و شما با گوش دادن به این مجموعه WordUp ٬ کلمات را یاد بگیرید و انها را فراموش نکنید.

ویژگی های دانلود اپلیکیشن WordUp:

 • یادگیری زبان انگلیسی با جدیدترین روش های اموزشی
 • امکان یادگیری زبان در ساعتی خاص از روز
 • مشخص کردن هدف یادگیری در طول سال
 • امکان یادگیری کلمات متناسب با میزان کاربردی بودن انها در زبان انگلیسی
 • یادگیری زبان با استفاده از فیلم٬ سخنرانی ها٬ اخبار و …
 • محیط کاربری بسیار زیبا
 • یکی از بهترین ابزار های زبان برای یادگیری زبان انگلیسی بر روی موبایل
 • دارای قسمتی برای Review کلمات یادگیری شده
 • امکان شرکت در تست های شخصی برای سنجش میزان یادگیری
 • امکان انتخاب میان دو لهجه امریکایی و انگلیسی
 • مناسب برای معلمان و دانش جویان زبان
 • استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص کلمات در Media های مختلف
 • و …

برای دانلود Papita اپلیکیشن اموزش زبان انگلیسی کلیک کنید.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد امتیازها: 1

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

باکس دانلود برنامه WordUp اندروید و ایفون بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان وردآپ

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
سیستم مورد نیاز

این برنامه نیاز به اندروید ۴.۴ به بالا دارد

مشخصات
شرکت سازنده: wordupapp.co

نام انگلیسی: WordUp

نام فارسی: وردآپ

نسخه برنامه: 2.6.1

حجم برنامه: ۳۳ مگابایت