لوگو

ایزی پی سی دانلود نرم افزار

پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود برنامه Microsoft Security Essentials ورژن 4.8.204.0 + ورژن 4.4.304 x86 – نرم افزار آنتی ویروسی که توسط میکروسافت معرفی شده است

دانلود برنامه Microsoft Security Essentials ورژن 4.8.204.0 + ورژن 4.4.304 x86 – نرم افزار آنتی ویروسی که توسط میکروسافت معرفی شده است

نرم افزار Microsoft Security Essentials انتی ویروسی است که توسط شرکت ماکروسافت به تازگی معرفی شده است.با دانلود رایگان Microsoft Security Essentials سیستم خود را کاملا ایمن کنید و نگرانی های مربوط به ویروسی شدن سیستم تان را فراموش کنید.

نرم افزار Microsoft Security Essentials کاملا رایگان است و به علت داشتن حجم پایین سرعت سیستم شما را کاهش نمی دهد و شما را از شر انتی ویروس هایی که حجم بالایی دارند و باعث کاهش سرعت میشوند خلاص شوید.این نرم افزار با کارایی بالایی که دارد و قدرت بالای خود به راحتی تمام فایل های مخرب و ویروس ها و جاسوس افزار ها را شناسایی کرده و از سیستم شما کاملا پاک می کند با این کار می توانید سرعت سیستم خود را افزایش دهید.

نرم افزار Microsoft Security Essentials با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی ها و با استفاده از اپدیت های متوالی توانایی به روز ماندن دارد و می تواند از سیستم شما در مقابل تمام کد های مخرب محافظت کند.

برای دانلود رایگان نرم افزار microsoft security essentials به انتهای صفحه مراجعه کنید.

ویژگی های برنامه ی Microsoft Security Essentials:

  • حجم پایین نرم افزار
  • سرعت بسیار بالا
  • قدرت خوب در شناسایی فایل های مخرب
  • عدم کاهش سرعت سیستم میزبان
  • اپدیت اتوماتیک و به موقع
  • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف ویندوز
  • طراحی کاربری خوب و ساده

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

رمز فایل:
ezp30.com
راهنمای نصب

1- آنتی ویروس را نصب کنید. 2- بر طبق نوع سیستم (32 یا 64 بیتی) خود فایل آپدیت قرار داده شده در صفحه دانلود -که مستقیما از سایت مایکروسافت می باشد- را دانلود کرده سپس آن را اجرا کنید. پیشنهاد می‌شود که برای اولین دفعه حتماً از روش آفلاین نرم افزار را بروز کنید.

مشخصات
شرکت سازنده: www.microsoft.com

نام انگلیسی: Microsoft Security Essentials

نام فارسی: مایکروسافت سکیوریتی اسنشیال

نسخه برنامه: v4.8.204.0

حجم برنامه: ۱۱.۳ + ۱۴ مگابایت