پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی آنجلا سخنگو برای اندروید – talking angela – گربه سخنگو

دسته بندی:

بازی اندروید-
دانلود بازی آنجلا سخنگو برای اندروید – talking angela – گربه سخنگو

دانلود بازی آنجلا سخنگو برای اندروید – talking angela یک بازی جذاب برای کوذکان شما است. در این بازی جذاب که مشابه دانلود بازی تام سخنگو است. کودکان شما با گربه ی زیبایی به نام آنجلا بازی می کنند. این بازی جذاب و جالب تا کنون بیش از 100 هزار بار دانلود و نصب شده است. و توانسته طرفدارانی در سراسر جهان بدست آورد. این بازی متنوع به شما امکان صحبت کردن با شاهزاده آنجلای زیبا را می دهد.

دانلود بازی آنجلا سخنگو برای اندروید

دانلود بازی talking angela برای اندروید بازی و سرگرمی جالب برای کودکان است. در این بازی شما می توانید با شاهزاده آنجلای زیبا صحبت کنید و از صحبت با او لذت ببرید. همچنین این بازی امکانات با مزه ی دیگری مانند انتخاب لباس از کمد لباس های آنجلا را داراست. برای او هدیه بخریم و او را ذوق زده کنیم. پس شما دانلود بازی گربه سخنگو برای اندروید می توانید برای آن لباس های زیبا انتخاب کنید و بپوشانید. در این برنامه دکمه ای با نام face وجود دارد. که با فشردن آن می توانید هر کاری با صورت خود انجام دهید آنجلا نیز انجام می دهد. می توانید به او لبخند بزنید تا آن هم لبخند بزند یا زبان خود را نشان دهید تا آنجلا هم نشان دهد.

دانلود بازی آنجلا سخنگو برای اندروید

همچنین این شاهزاده خانم زیبا در شهر عشق و تمدن اروپا یعنی پاریس زندگی می کند. پس با این گربه ی زیبا در شهر باشید و از رفتن به کافه ها لذت ببرید. با دانلود بازی گربه سخنگو برای اندروید و فشردن تنها یک دکمه می توانید به راحتی نوشیدنی و لباس بخرید. البته می توانید برایشان هدیه هم بخرید. این گربه ی زیبا در این شهر تنها نیست و شما می توانید خانواده ی این شاهزاده را ببینید. برای علاقه مندان به بازی های نوستالژی پیشنهاد ما دانلود بازی ماریو اندروید است.

ویژگی های دانلود بازی talking angela برای اندروید

از ویژگی های این بازی جذاب و زیبا به موارد ذیل می توان اشاره داشت.

  • امکان استفاده از دکمه face برای ارتباط صورت به صورت با آنجلا
  • امکان خریدن هدایا برای آنجلا
  • امکان تغییر ظاهر و لباس های آنجلا وجود دارد
  • امکان انتخاب لباس از کمد لباس آنجلا و انتخاب آن
  • امکان صحبت با آنجلا و لذت از صحبت کردن
  • و…

دانلود بازی talking angela برای اندروید

هم اکنون دانلود بازی آنجلا سخنگو برای اندروید می توانید از صحبت با این گربه زیبا لذت ببرید. برای دانلود رایگان با لینک مستقیم می توانید از طریق وبسایت ایزی پی سی اقدام فرمایید.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

3.9

110

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
مشخصات
شرکت سازنده: outfit7.com/game-support

نام انگلیسی: talking angela

نام فارسی: آنجلا سخنگو

نسخه برنامه: 2.9.0.5

حجم برنامه: 49MB