پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی جنرال 1 و 2 generals zero hour ❤️ برای کامپیوتر لینک مستقیم

دانلود بازی جنرال 1 و 2 generals zero hour ❤️ برای کامپیوتر لینک مستقیم

3.8
(99)

 

دانلود بازی جنرال 1 و 2 generals zero hour برای کامپیوتر به صورت رایگان و لینک مستقیم که امکان آن در انتهای همین پست برای شما عزیزان و همراهان همیشگی فراهم شده است. بازی جنرال 2 و 1 از محبوب ترین بازی های کامپیوتر در میان کاربران بازی های استراتژیکی میباشد که سایت ایزی پی سی قصد دارد این بازی را به شما عزیزان معرفی کند. بازی command and conquer generals به خوبی میتواند شما را به زمان های گذشته و حال و هوای آن زمان بازگرداند. در این پست میخواهیم توضیحاتی را در رابطه با بازی جنرال 1 و 2 در اختیار شما قرار دهیم. دو بازی جنرال در حوزه بازی های استراتژیکی میباشند که اولین نسخه آن در سال 1995 میلادی تنها مخصوص سیستم عامل ویندوز در بازار بازی های رایانه ای عرضه شد.

دانلود بازی جنرال

دانلود بازی جنرال 1 و 2 با لینک مستقیم

بازی General در نسخه های متعددی روانه بازار شده است که ما قصد داریم درباره دو نسخه ابتدایی این بازی پرطرفدار به نام های c&c general zero hour را به شما عزیزان معرفی کنیم. این دو بازی در حوزه بازی های استراتژیک، اکشن و جنگی وارد بازار شدند. این دو بازی با ارتقا در سال 2003 وارد بازار شدند که نسخه اول آن با موضوعی زیبا اما کیفیتی نه چندان خوب ارائه شد. general با وجود اکشن بالا و وجود داستانی زیبا توانست کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. پس از چندی نسخه دوم و تکامل یافته این بازی به نام دانلود بازی زیرو هور با حجم کم روانه بازار بازی های رایانه ای شد. بازی جنرال 2 که نسخه بهبود یافته ی این مجموعه بود با اضافه شدن آیتم های بیشتر خود را بهتر از نسخه اول این مجموعه در میان مردم جا داد. در نسخه دوم بازی جنرال یعنی بازی زیرو هور ویژگی هایی نظیر نقشه، مراحل جدید، فرماندهان، امکانات و سلاح های پیشرفته تری وارد داستان بازی شدند که پلی دادن آن را بسیار دلنشین میکرد. در نسخه command and conquer generals zero hour بازی دارای سه ارتش متفاوت از کشور های چین، امریکا و ارتش آزادی بخش جهان یا گروه GLA میباشد. گروه آخر ماهیتی تروریستی داشته که در سراسر جهان دارای پایگاه هایی میباشند. این گروه لهجه ای عربی داشته و این منظور را میرساند که این گروه از کشور های خاورمیانه میباشند که اهدافی نه آزادی بخش بلکه تروریستی را بر عهده دارند.

دانلود بازی generals

دانلود بازی استراتژیک جنرال به صورت رایگان

بازی generals 1 بسیار زیبا و اکشن بوده و توانسته کاربران را به صورت غیرمعمولی به خود جذب کند. در بازی جنرال 1 و 2 سه تیم در دسترس شما وجود دارند که شما قادر خواهید بود هریک از آنها را که میخواهید انتخاب کنید. هریک از ارتش های انتخابی شما دارای ژنرال هایی قدرتمند بوده که قادر به راهنمایی خیلی خوب ارتش میباشند. داستان بازی اینگونه است که در اواسط سال 2010 میلادی به دو کشور امریکا و چین حمله شده و خساراتی به آنها وارد شده است. اکنون وظیفه شما خواهد بود که با دشمنان مقابله کرده و آنها را نابود سازید. در دانلود بازی جنرال با لینک مستقیم دو کشور امریکا و چین دو ابر قدرت میباشند که از جانب گروه GLA مورد حمله قرار میگیرند. همانطور که اشاره کردیم ارتش GLA سازمانی تروریستی میباشند که قصد دارند در سراسر دنیا عملیات هایی را انجام دهند. ناگفته نماند که در نسخه فارسی بازی general شما قادر خواهید بود که هریک از ارتش ها را بنا بر سلیقه خود انتخاب نمایید. شما میتوانید با دانلود برنامه SHAREit انتقال فایل را بسیار آسوده و راحت کنید.

دانلود بازی جنرال1

دانلود بازی Generals 1 , 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم

البته اگر بخواهید که داستان اصلی بازی جنرال را پیش ببرید باید در ابتدا ارتش چین را انتخاب کنید. داستان General اینگونه آغاز میشود که ارتش چین در اردوگاه خود درحال انجام تمرینات رژه میباشد که ناگهان نیروهای تروریستی GLA به آنها حمله ور میشوند. این ارتش تروریستی با استفاده از سلاح های شیمیایی ارتش چین را مورد اصابت قرار میدهند که در اثر آن هزاران نفر از ارتش چین کشته میشوند. هدف اصلی این ارتش تروریستی حمله به شهر های بزرگ چین یعنی پکن و هنگ کنگ میباشد که ارتش چین با وجود خسارت هایی که دیده است باید مانع از به انجام رسیدن اهداف آنها شود. با دانلود بازی جنرال با لینک مستقیم، این ارتش در پی تخریب میباشد به گونه ای که چندی بعد شما متوجه خواهید شد که در اطراف مرز قزاقستان یک مرکز سلاح های شیمایی توسط ارتش GLA تاسیس شده است که قصد آلوده کردن رودخانه های این کشور را دارد. با انجام مراحل بازی از حملات این ارتش جلوگیری شده و تا مدتی خطر آنها کاهش می یابد. سایت ایزی پی سی دانلود بازی Sonic را پیشنهاد میکند.

دانلود بازی جنرال2

دانلود command and conquer generals با لینک مستقیم

مجموعه بازی command and conquer generals میتوان گفت که از جمله بهترین بازی ها در سبک اکشن، استراتژیک میباشد که با حجم کم و به صورت رایگان در اختیار شما دوستان عزیز قرار گرفته است. همانطور که اشاره کردیم مجموعه بازی جنرال از داستانی زیبا و اکشن پیروی میکند که میتواند شما را ساعت ها سرگرم کرده و هیچوقت از خود زده نکند. ارتش به اصطلاح آزادی بخش یا همان GLA با حملاتی که به آن صورت گرفته است تضعیف شده و دیگر قدرت سابق را نخواهد داشت.

پس از چندی این ارتش با غارت شهر ها و کمک های سارمان ملل باز هم به دوران اوج خود باز میگردد. در این حین کشور امریکا از این امر ناراضی بوده و با استفاده از حملات پیاپی قصد نابودی آنها را دارد. ارتش امریکا با استفاده از حملات هوایی به ارتش تروریستی آسیب های جدی وارد میکند. ارتش تروریستی نیز برای آنکه خودی از خود نشان داده و قدرت خود را به نمایش بگذارد به کشور قزاقستان حمله کرده و پایگاه موشکی بایکونور را تسخیر میکند. پس از این امر با استفاده از امکاناتی که در اختیار خود گرفته است یک موشک با کلاهک شیمیایی را به سمت قاره اروپا شلیک کرده و خسارات خیلی زیادی را به این قاره وارد میکند.

شما میتوانید با دانلود بازی جنرالز یا همان بازی زیرو هور برای ویندوز 10 یا 7 یا vista یا xp با لینک مستقیم و به صورت رایگان از بازی استراتژیک general zero hour لذت ببرید. برای نصب بازی جنرال 2 لازم هست که نسخه 1 این بازی را دانلود و نصب کرده باشید. همچنین میتوانید با دانلود پچ بازی جنرال برای کامپیوتر و نسخه نامحدود این بازی دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی جنرال دوبله فارسی

در بازی جنرال 2 و 1 قدرت ها در مقابل یکدیگر قد علم کرده و برای همدیگر شاخ و شانه میکشند. پس از اقداماتی که ارتش آزادی بخش برای تخریب اروپا انجام میدهد امریکا بار دیگر به این ارتش حمله کرده و پایتخت عراق را تصرف میکند. داستان اینگونه پیش میرود که نیرو های امریکایی در خاورمیانه پیشروی کرده و کشور یمن را نیز به تصرف در می آورند. پس از آن نیرو های تروریستی به یکی از ژنرال های چینی رشوه داده و به نیروهای امریکایی حمله ور میشوند. این امر نیز نمیتواند راه به جایی ببرد. به همین سبب نیرو های آزادی بخش به آخرین پایگاه خود در قزازستان عقب نشینی میکنند. بار دیگر پای ارتش چین به وسط آمده و با نیرو های امریکایی هم پیمان میشوند. این دو ارتش با کمک یکدیگر نیرو های GLA برای همیشه ریشه کن میکنند.

پیشنهاد سایت ایزی پی سی به شما دانلود بازی minecraft dungeons را پیشنهاد میکند.

دانلود generals با حجم کم

دانلود بازی جنرال دوبله فارسی به صورت رایگان

بازی جنرال به حدی در میان کاربران ایرانی علاقه مند پیدا کرد که نسخه دوبله فارسی این بازی نیز وارد بازار شد. این نسخه نیز مانند نسخه های دیگر از یک داستان پیروی کرده و اکشن خیلی خوبی را به صورت واضح به مخاطب انتقال خواهد کرد.بازی gemeral متاسفانه تاکنون خبری درباره وجود کشور ایران در این بازی ارائه نداده است. همین امر باعث شده که عده ای از گیمر های ایرانی تصمیم بر آن بگیرند که کشور های ایران، روسیه و اسرائیل را به دسته کشور های نام برده در این بازی اضافه کنند. پس اگر علاقه مند هستید که در ارتش کشور خود با دشمنان به مبارزه بپردازید این امکان برایتان فراهم شده و وقت آن است که دست به کار شوید. بازی generals zero hour نبردی میان ابرقدرت های جهان است که شما را وارد یه اکشن زیبا همراه با صحنه هایی از درگیری های زیبا خواهد کرد. با دانلود بازی جنرال1 و 2 ساعت ها مشغول به بازی کردن شده و وقت خود را با ارزش سپری کنید.

برخی ویژگی ها و امکانات دانلود بازی جنرال به صورت رایگان و با لینک مستقیم

 • حجم خوب نرم افزار
 • کیفیت خوب بازی
 • داستان زیبا
 • وجود سلاح ها و ماشین های جنگنده عالی
 • طراحی زیبا
 • وجود سه ارتش متفاوت
 • امکان اتحاد میان ارتش ها
 • یک بازی قدیمی و پرطرفدار
 • اکشن بالا
 • روان بودن بازی
 • بسیار اعتیاد آور
 • و…

دانلود بازی جنرال زیرو هور با حجم کم

بازی جنرال زیرو هور به صورت رایگان و با لینک مستقیم در این پست قرار داده شده است و برای دانلود آن تنها کافی است که به انتهای پست مراجعه کنید. امیدواریم که با دانلود generals 1 و generals 2 بهترین اوقات را برای خود رقم بزنید. با مراجعه به انتهای پست قادر خواهید بود که نسخه جنرال دوبله فارسی را نیز دانلود کنید. این بازی بر روی ویندوز 8، 7، 10 و XP قابل اجرا میباشد. طبق روال همیشگی سایت ایزی پی سی قصد دارد یک بازی دیگر را نیز به شما عزیزان معرفی کند. با دانلود بازی Streamer life simulator یک زندگی مجازی زیبا را برای خود به ارمغان بیاورید.

 

       دانلود
به این برنامه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد امتیازها: 99

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

باکس دانلود بازی جنرال 1 و 2 generals zero hour ❤️ برای کامپیوتر لینک مستقیم

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
راهنمای نصب

generals 1 , 2 راهنمای نصب و فعالسازی بازی :

. وارد درایو مجازی شوید و شروع به نصب بازی کنید.

. در هنگام درخواست سریال، وارد پوشه SeriaL شوید و از اطلاعات موجود استفاده کنید.

. در هنگام درخواست دیسک بعدی، مراحل قرار دادن فایل ISO در درایو مجازی را برای CD2 نیز انجام بدهید و پیغام را تایید کنید تا نصب ادامه پیدا کند.

. بعد از پایان نصب، بازی را اجرا نکنید و اگر اجرا شده است از آن خارج شوید.

. دوباره CD1 را در درایو مجای قرار دهید و وارد آن شوید.

. وارد فولدر Crack شوید. محتویات این فولدر را در محل نصب بازی کپی کرده و جایگزین فایل موجود کنید.

. بازی را اجرا کنید.

 

سیستم مورد نیاز

  برای کامپیوتر ویندوز 7,8.1,10 Generals سیستم مورد نیاز نصب بازی  

مشخصات
شرکت سازنده: ea.com

نام انگلیسی: 1 و 2 generals zero hour

نام فارسی: جنرال 1 و 2

حجم برنامه: 1.10GB

نسخه برنامه: ورژن اخر به همراه پچ

57 پاسخ به “دانلود بازی جنرال 1 و 2 generals zero hour ❤️ برای کامپیوتر لینک مستقیم”

 1. ehsan گفت:

  cod 22 rajami chiye ????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. ehsan گفت:

  salam baray nasb bazi niyaz be kod cd ha aste mishe lotfa cod CD haro begid

 3. عارف گفت:

  من ویندوز 10هستم بازی نصب میشه اما بالا نمیاره مشکل چیه

 4. amirsaid گفت:

  سلام
  برای من وسط نصب ارور 1311 میده باید چی کار کنم

 5. علی اکبر گفت:

  سلام دوباره استاد اقا فایل iso ]چیه که هر چیو خواستیم نصب کنیم میبینیم

 6. علی اکبر گفت:

  دورود بر شما متسفانه تو راهنمایی های شما دقت کردم اما دانای به اندازه ی کافی کسب نکردم میشه یه اموزش تصویری بزارین ماهم کپی انو پیاده کنیم یه زحمتی میشه اما ممنونتون میشیم

 7. AMIR گفت:

  بازی ژنرال 2 را ریختم کامل کرک هم جایگزین کردم ولی وقتی میخواد وارد بازی بشه گیر میکنه و بدون ارور خارج میشه لطفا راحنماییم کنید ممنون

 8. علیرضا گفت:

  میشه بگید درایو مجازی چیه

 9. علی گفت:

  ببخشید فایل استارتر نصب دقیقا کدومه اسمش چشه؟

 10. hamid گفت:

  داداش کد CD case رو میخاد 22 رقمی اون کجاس

 11. مهرشاد گفت:

  میشه راهنمایی کنید درایو مجازی چیه

 12. محمد گفت:

  اصلا نصب نمیشه
  فایل stup نداره چجوری نصب میشه

 13. milad گفت:

  سلام من فایل رو mount
  برایه من ارور cant file setup

 14. امیررضا گفت:

  ترو خدا بگو چطور نصبش کنم فیلم بزار لطفا فیلم نصب شو بزار

 15. امیررضا گفت:

  لطفا لطفا فیلم نصبش رو بزارید من می خوام نصب کنم اما هیچی نمیدونم لطفا فیلم شو بزار تو سایت تا نصب کنم

 16. king گفت:

  سلام این مشکل بعد از نصب میاد بازی اجرا نمیشه چکار کنم

 17. amir گفت:

  سلام من 4 بار دانلود کردم هر دفعه باز نشد بازی لطفا رسیدگی کنین.

 18. amir گفت:

  سلام من 4 بار دانلود کردم هر دفعه باز نشد بازی لطفا رسیدگی کنین

 19. حسین گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما و سایت خوبتون من جنرال 1و2 را از این سایت بارها بدون هیچ مشکلی دانلود کردم و از بازی لذت بردم ولی نمیدانم چرا وقتی میخوام با گیم رنجر انلاین بازی کنم وقتی وارد زمین بازی میشم بالای صفحه یک متن سیاه میده و از بازی میپره بیرون لطفا راهنماییم کنید که باید چیکار کنم تا مشکل حل بشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *