پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی ماینکرفت برای کامپیوتر – minecraft

دسته بندی:

بازی کامپیوتر-
دانلود بازی ماینکرفت برای کامپیوتر – minecraft

دانلود بازی ماینکرفت برای کامپیوتر که اکنون می توانید از سایت ایزی پی سی دانلود نمایید یک بازی در دنیایی سه بعدی می باشد که همه چیز این دنیا در دستان شماست. minecraft توسط پنج استودیوی بازی سازی Mojang, Markus Persson, 4J Studios, Other Ocean Interactive, Xbox Game Studios ساخته شده است. در ابتدای بازی ماین کرفت بازیکنان باید طبق دستور العمل هایی پیش بروند تا از حمله هیولا های درون بازی در امان باشند. ولی سپس می توانند روند مورد علاقه خود را پیش گرفته و هر طور که خود دوست دارند دنیایشان را بسازند.

در دانلود بازی ماینکرفت برای کامپیوتر و ویندوز بازیکنان باید توسط آجر هایی که در اختیار دارند بناهایی بسازند و یا بناهایی را تخریب نمایند. شما می توانید در بازی minecraft مزرعه بسازید و در آن به کشت محصولات بپردازید. در دانلود جدید ترین نسخه ماینکرفت شما می توانید هر آنچه در ذهن دارید بسازید. به طور مثال کشتی، قایق، خانه، مزرعه، قصر و یا هر چیز سه بعدی دیگری که تصور می کنید قابل ساختن است.

دانلود بازی ماین کرافت با لینک مستقیم

دانلود بازی ماینکرفت برای کامپیوتر

در بازی ماین کرفت باید نگران شب ها باشید. در طول شب هیولا هایی حمله خواهند کرد که باید سعی نمایید تا سازه هایی امن جهت محافظت از خودتان بسازید. در این راستا می توانید از دوستانتان نیز کمک بگیرید. دانلود جدیدترین نسخه ماینکرفت یک بازی گروهی است و هرچه گروه بزرگتری تشکیل دهید در نصب بازی ماینکرفت موفق تر خواهید شد. دانلود بازی ماین کرافت برای کامپیوتر در سبک بازی های سند باکس است. در این نوع بازی ها بازیکن آزادی عمل دارد تا کی، کجا و چگونه بازی را ادامه دهد.

ساختار خلاقانه و سازندگی جدید ترین نسخه ماین کرافت برای کامپیوتر به گیمر اجازه می دهد که با مکعب های سه بعدی و طرح های مختلف ساختار های مورد نظر خود را بسازد.

نقشه و توانایی ها در دانلود بازی ماین کرافت برای کامپیوتر با لینک مستقیم

نقشه این بازی پایان ندارد. در حقیقت هرچقدر شما به جلو پیش بروید این نقشه ادامه داشته و مکان هایی جدید برایتان نمایان خواهد شد. این نقشه دارای اقلیم های متنوع مانند جنگل، بیابان، دریاچه، برکه، غار و … می باشد. بازی دارای شب و روز بوده و هر شبانه روز آن معادل بیست دقیقه در دنیای واقعی است.

در دانلود بازی ماینکرفت برای کامپیوتر با لینک مستقیم شما می توانید همه چیز بسازید و همه کاری انجام دهید. در این بازی همه چیز در دستان شماست و داستان بازی را خودتان هدایت می نمایید.

دانلود بازی ماینکرفت برای کامپیوتر با لینک مستقیم و رایگان

بازی ماین کرافت و ویژگی های آن
  • شبیه سازی از دنیای واقعی
  • مدل بازی سند باکس
  • هر چیزی که در ذهن دارید بسازید
  • توانایی های بسیار زیاد در بازی
  • این بازی با توجه به گیم پلی فوق العاده آن بسیار اعتیاد آور است!
  • و …

بازی ماین کرافت توانسته است نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب نماید به طوری که این بازی در یک دوره به عنوان پر فروشترین بازی سال انتخاب گردید. بازی ماینکرافت هم اکنون از سایت ایزی پی سی با لینک مستقیم و رایگان قابل دانلود است.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

3.61

1094

رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
مشخصات
شرکت سازنده: minecraft.net

نام انگلیسی: minecraft

نام فارسی: ماین کرافت

نسخه برنامه: 1.15.2

حجم برنامه: 225MB