پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی Park Master – بازی استاد پارک کردن اندروید

دسته بندی:

بازی اندروید-
دانلود بازی Park Master – بازی استاد پارک کردن اندروید

دانلود بازی Park Master – بازی استاد پارک کردن اندروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم در انتهای همین پست برای شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت ایزی پی سی استاد پارک کردن یک بازی در ژانر پازل و فکری است که به صورت رایگان برای اندرویدفون ها عرضه شده است. بازی Park Master توسط کاربران زیادی در سراسر دنیا دانلود شده و مورد استقبال انها قرار گرفته است. از انجا که بازی استاد پارک کردن یک بازی از نوع پازل و فکری است هیچ پنل کنترل مجازی نظیر گاز و ترمز و… وجود ندارد و شما تنها کافی است که ماشین های خود را از نقطه A به نقطه B هدایت کنید. با استفاده از ذهن خود ماشین های خود را به بهترین شکل ممکن از جایی که هستند و به مقصدشان برسانید و نگذارید که به انها آسیبی برسد. البته انچنان که فکر میکنید بازی اسان نخواهد بود.

دانلود بازی Park Master

دانلود بازی Park Master با لینک مستقیم

بازی Park Master با موضوع پازل و فکری که به صورت رایگان و با لینک مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. بازی Park Master یک بازی ساده بوده به صورتی که در این بازی شما نیاز نیست که از ماشین دیگری سبقت بگیرید. فقط کافی است که با استفاده از ذهن خود اتومبیل ها را از نقطه ای که هستند به سمت نقطه مقصد راهنمایی و هدایت کنید. شروع بازی بسیار ساده بوده به گونه ای که تنها کافی است که یک ماشین را به مقصدش برسانید، همین و بس. اما هرچه مراحل را پشت سر گذاشته و به سمت جلو میروید بازی نیز سخت تر خواهد شد. به گونه ای که با پیشروی شما به سمت مراحل جلوتر ماشین های بیشتری در اختیار شما قرار میگیرند که علاوه بر ان موانعی نیز برسر راه شما خواهند بود که باید از انها رد شوید.

دانلود بازی Park Master

بازی Park Master باوجود موضوع فکری که دارد اما در عین حال ساده بوده و تنها کافی است انگشت خود را بر روی صفحه بکشید. امیدواریم که با دانلود کردن این بازی نهایت استفاده را ببرید. سایت ایزی پی سی در نظر دارد که یک بازی فکری دیگری را به شما عزیزان معرفی کنید. با دانلود بازی هتل اسرار آمیز ذهن خود را وادار به تفکر کنید. امیدواریم که نهایت استفاده را از این بازی ها ببرید و اوقات فراغت خود را به خوبی سپری کنید.

ویژگی های دانلود بازی استاد پارک کردن به صورت رایگان

  • کیفیت خوب بازی
  • صداهای خروجی با کیفیت
  • سرگرم کننده
  • موضوع فکری بازی
  • آفلاین بودن بازی
  • سادگی پلی دادن

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

4.01

101

باکس دانلود
رمز فایل در صورت وجود:
ezp30.com
سیستم مورد نیاز

این اپلیکیشن اندروید به سیستم عامل 5.0 به بالا نیاز دارد

مشخصات
شرکت سازنده: www.kayac.com

نام انگلیسی: Park Master

نام فارسی: استاد پارک کردن

نسخه برنامه: 2.5.7

حجم برنامه: 54MB