لوگو

ایزی پی سی دانلود نرم افزار

پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود با لینک مستقیم

دانلود برنامه سماس نرم افزار مشاهده اعتبار سهمیه سوخت برای اندروید

دانلود برنامه سماس نرم افزار مشاهده اعتبار سهمیه سوخت برای اندروید

3.1
(51)

دانلود برنامه سماس نرم افزار مشاهده اعتبار سهمیه سوخت برای اندروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم که امکان دانلود آن در انتهای همین پست برای شما عزیزان و همراهان همیشگی فراهم شده است. سماس عنوان سامانه ملی اطلاعات سفر به منظور نظارت دقیق کاربران بر میزان اعتبار سوخت واریزی ایجاد شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. برنامه سماس و مشاهده اعتبار سهمیه سوخت برای اندروید این امکان را برای کاربران فراهم میسازد مطلع شوند که سهمیه سوخت به حساب کاربران واریز شده و یا سهمیه کاربران به آنها تعلق گرفته و یا مانده اعتبار سهمیه سوخت چه مقدار میباشد. به همین منظور نرم افزار قدرتمند سماس در اختیار کاربران اندرویدی سراسر ایران قرار گرفته است. در ادامه این پست با ما همراه بوده و بیشتر با دانلود نرم افزار معرفی شده آشنا شوید.

دانلود برنامه سماس برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود برنامه سماس مشاهده اعتبار سهمیه سوخت بهترین نرم افزار طراحی و معرفی شده برای سیستم عامل اندروید میباشد که کاربران بتوانند به صورت خیلی ساده به میزان اعتبار سهمیه سوخت خود دست یابند. از دیگر نرم افزار ها میتوان به دانلود برنامه IDimager Photo Supreme که یک نرم افزار مدیریت و دسته بندی تصاویر برای ویندوز میباشد، اشاره کرد. نیاز به ثبت نام در سامانه سماس وجود ندارد و کاربران در صورتی که یک دوره سهمیه سوخت به آنها تعلق گرفته باشد اطلاعات واریزی اعتبار متعلق به کاربران در این سامانه ثبت شده است. به منظور ورود به سامانه کاربران باید که گزینه استعلام رانندگان را بزنند. تنها کافی است که کد ملی خود را وارد کرده و کد امنیتی که تصویرش در کادر بالایی موجود میباشد را وارد کرده و دکمه استعلام را کلیک کنید.

دانلود برنامه سماس

آموزش ورود به سامانه سما مشاهده اعتبار سهمیه سوخت برای اندروید به صورت رایگان

دانلود برنامه سماس نرم افزار مشاهده اعتبار سهمیه سوخت برای اندروید ویژگی های متفاوتی را در اختیار کاربران قرار میدهد که از جمله آنها میتوان به امکان مشاهده مانده اعتبار سوخت، مشاهد تازیخچه اعتبار، تاریخچه برداشت اعتبار، تغییر رمز اعتبار سوخت، بازیابی رمز اعتبار و… اشاره کرد. آموزش ورود به سامانه سماس عبارت است از:

  • ابتدا وارد سامانه سماس شده و گزینه ورود به سامانه را لمس کنید
  • کد ملی را وارد کرده و پس از وارد کردن کد امنیتی دکمه استعلام را لمس کنید
  • در قسمت بعدی گزینه های متفاوتی در اختیار کاربران قرار میگیرد که میتون به امکان تغییر رمز اعتبار، بازنشانی رمز اعتبار، تاریخچه واریز اعتبار و اعتبار سوخت

مشاهده مانده اعتبار سوخت و مشاهده تاریخچه واریز اعتبار سامانه سماس برای اندروید

به منظور دانلود برنامه سماس و استعلام مانده اعتبار سوخت رمز کارت سوخت خود را وارد کرده که این رمز در اغلب موارد 4 رقم شماره کد ملی کاربران میباشد. به همین صورت و به همین سادگی میزان اعتبار سوخت به نمایش خواهد درآمد. به منظور مشاهده تاریخچه واریز اعتبار تنها کافی است که رمز اعتبار خود را وارد کرده که این امر به صورت معمول 4 رقم آخر کد ملی میباشد. تاریخچه واریز اعتبار در نوبت ها گذشته همراه با تاریخ واریز به نمایش قرار داده خواهد شد. در واقع تمامی ویژگی های عالی به منظور مدیریت کامل کارت سوخت برای تمامی افراد میباشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در آخر نیز امیدواریم که پس از دانلود برنامه سماس نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

به این برنامه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 3.1 / 5. تعداد امتیازها: 51

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

مشخصات
شرکت سازنده: samas.moi.ir

نام انگلیسی: برنامه سماس

نام فارسی: سامانه سماس

نسخه برنامه: --

حجم برنامه: ---