لوگو

ایزی پی سی دانلود نرم افزار

پیشنهاد می شود از حالت شب استفاده نمایید. بدین منظور بر روی دکمه بالا کلیک کنید

دانلود برنامه ماسک برای اندروید – پویش مردمی علیه کرونا

دانلود برنامه ماسک برای اندروید – پویش مردمی علیه کرونا

دانلود برنامه ماسک برای انروید نقشه کشوری در رابطه با کرونا را در اختیار شما قرار می دهد. به کمک این برنامه می توانید نقشه ابتلا به کرونا برای استان و شهر خود را مشاهده نمایید تا از مناطق آلوده دوری کنید. به کمک دانلود برنامه ماسک شما با پاسخدهی روزانه به سوالات درون اپلیکیشن می توانید از احتمال ابتلایتان به بیماری کرونا مطلع شده و در صورت لزوم اقدامات مورد نیاز را در دستور کار قرار دهید.

سازندگان برنامه ماسک این برنامه پزشکی، اساتید، دانش آموختگان و دانشجویانی از دانشگاه های صنعتی شریف، امیرکبیر و شهید بهشتی می باشند که به صورت داوطلبانه پس از تایید ورود بیماری کرونا به کشور تصمیم به کمک به هموطنان نمودند. توجه نمایید دانلود برنامه ماسک هیچگونه هدف تجاری ای ندارد و هدف سازندگان آن فقط کمک به مردم می باشد.

دانلود برنامه ماسک www.mask.ir

دانلود برنامه ماسک و فایده و هدف آن

هدف این اپلیکیشن کمک به سلامت شهروندان و کاهش تعداد مبتلایان به این ویروس کرونا از طریق اطلاع رسانی و نمایش نقشه مبتلایان می باشد. مثلا اگر فردی که شما با ایشان ارتباط نزدیکی داشته اید مبتلا به کرونا شود لازم است شما نیز در کوتاه ترین زمان مطلع شوید تا از ارتباط با سالمندان و حتی سایر افراد جلوگیری نمایید. همین قطع ارتباط بین مبتلایان و سایر افراد جلوی انتشار هرچه بیشتر این ویروس را خواهد گرفت.

یکی از راه های جلوگیری از انتشار هرچه بیشتر بیماری کرونا بررسی و رصد تماس های نزدیک و اطلاع رسانی به افرادی که با افراد مبتلا به کرونا ارتباط داشته اند می باشد. اپلیکیشن های مشابه زیادی در چین، ژاپن و سایر کشور های پیشرفته راه اندازی گردیده است که این هدف را دنبال می نمایند. هرچه افراد بیشتری از دانلود برنامه ماسک استفاده نمایند، اطلاعات بیشتری و معتبرتری می توان از کرونا جمع آوری کرد و قطعا پیشگیری از این بیماری بسیار ساده تر خواهد بود.

دانلود برنامه ماسک برای اندروید

دانلود برنامه ماسک کرونا با توجه به شرایط فعلی کشور و مواجه شدن با بیماری کرونا بسیار ضروری بوده و به هموطنان عزیز بسیار پیشنهاد می شود. با دریافت برنامه ماسک و نصب آن از انتشار هرچه بیشتر این بیماری وحشتناک در کشور عزیزمان جلوگیری نماییم.

توجه نمایید اطلاعات و حریم خصوصی از خط قرمز های توسعه دهندگان این اپلیکیشن می باشد. و تنها به موقعیت جغرافیایی و سایر اطلاعاتی که خودتان در اختیار اپلیکیشن قرار می دهید دسترسی دارند. همین اطلاعات نیز کاملا محرمانه باقی خواهد ماند.

ویژگی های برنامه ماسک

  • ثبت بازدید های شما با افراد مختلف
  • نمایش نقشه مبتلایان برای همه شهر ها
  • امکان ثبت مکان های حضور برای بررسی احتمال ابتلای شما به کرونا
  • ظاهری بسیار کاربر پسند
  • سادگی در استفاده از اپلیکیشن ماسک کرونا
  • نمایش خبر های مربوط به کرونا
  • نمایش تعداد مبتلاین ، بهبود یافتگان و فوت شدگان در دانلود برنامه ماسک
  • طراحی توسط تیم بسیار خوبی از دانشجویان و اساتید دانشگاه های معتبر کشور
  • و …

همچنین دانلود برنامه کرونا وزارت بهداشت نیز به شما پیشنهاد می شود.

پس همین حالا برنامه ماسک را از سایت ایزی پی سی دانلود نمایید.

آخرین ورژن برنامه ماسک برای اندروید قرار داده شد و هم اکنون قابل دانلود می باشد  در آخرین آپدیت این برنامه عملکرد اپلیکیشن بهبود یافته است.

دریافت فال حافظ روزانه

فال حافظ

نیت کنید و اشاره ای بفرمایید

فال شما:

ویدیو های مرتبط

در ویدیو کوتاه زیر، کمی بیشتر با دانلود برنامه ماسک آشنا شویم.
رمز فایل:
ezp30.com
مشخصات
شرکت سازنده: www.mask.ir

نام انگلیسی: Mask

نام فارسی: ماسک

نسخه برنامه: 1.3.2.8

حجم برنامه: 21MB

دانلود با لینک مستقیم